slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Ali Babacan, Ahmet Davutoğlunun teklifini açıkladı: Birleşme teklifinde bulundu, olumlu bakmadık

AK Parti’den istifa ettikten sonra yeni parti hazırlıklarını sürdüren Ali Babacan, Fatih Altaylı‘nın sunduğu Teke Tek programınaoldu. Burada gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunan Ali Babacan, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu‘nun teklifini de açıkladı. Babacan, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni parti için birleşme teklifinde bulunduğunu ancak kendilerininbakmadıklarını söyledi.

“BİRLEŞME TEKLİFİNİ GERÇEKÇİ GÖRMÜYORUM”

Habertürk’te Fatih Altaylı’nın Ahmet Davutoğlu’nun birleşme teklifi olup olmadığıyla ilgili sorusunu cevaplandıran Ali Babacan “Ahmet Davutoğlu,yürüme teklifinde bulundu. O daha önce kendisi partileşme sürecini başlatmıştı. Biz daha sonra başlattık. Bu durumda kadrolaşma süreci yürüyemeyeceği içinbakmadık. O onun ekibi bu bunun ekibi olmasını istemedik. Tamam kadro olmak gerektiğini inanıyorduk. Sıfırdan birolsun istiyoruz. Ben birleşmeyigörüyorum. Gerçekçi görmüyorum” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  İran Büyükelçisi Mohammad Farazmand: Türkiyede Fars diline ilgi, İrandan daha fazla

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri