slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Ali Babacandan Abdullah Gül sorusuna yanıt: Çalışmalarımıza dışarıdan bilgi ve tecrübesiyle destek veriyor

Yeni parti kurma hazırlığı içinde olduğu bilinen Ali Babacan, kurucusu olduğu AK Parti’den istifa etmesinin ardından ilkcanlı yayına katıldı. Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek programına konuşan Ali Babacan, “Abdullah Gül bu hareketin neresinde? sorusuna, “Abdullah Bey’le bizim kaygılarımız aynı. Ancak Cumhurbaşkanlığı’ndan ayrıldıktan sonra ‘Ben artık aktif siyasette yokum’ dedi. ‘Bundan sonra yeniden bir partide olmam’ dedi.Herkes mutabık olsaydı ‘böyle bir talep var, kaçamam’ diyeetmişti. Kendisi bizim çalışmalarımıza destek veriyor. Ayda bir ikioturuyoruz. Kendisi bize destek veriyor. Bize dışarıdan bilgi ve tecrübesiyle destek veriyor. Biz de bundan memnunuz. Ancak nihai kararları biz veriyoruz.” diyerekverdi.

ABDULLAH GÜL PARTİ İÇİNDE GÖREV ALACAK MI?

Fatih Altaylı’nın “Abdullah Gül’ün parti içinde görev alma, Cumhurbaşkanı olmak gibi bir durumu yok mu?” sorusuna yanıt veren Babacan şöyle konuştu:

Sıradaki Haberi Oku  İnsanlık dışı olay! Maganda, kediyi köpeklere parçalattı

“Hayır, hayır. Ben kendisine söyledim. ‘Bu işte olacaksınız başımızda siz olacaksınız’ dedim. ‘Hayır’ dedi ‘bu iş isiz yapacaksınız’ dedi. Bizi partimiz farklı kesimlerin üzerinde ittifak kurulacağı bir çizgiyi oluşturmak amacında. Farklı siyasi görüşlerden gelen insanların uygulanabilecek ve gerçekçi olan yeni bir Türkiye tasarımı. Buakım siyasi bir çalışma olacak.”

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri