slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Amerikalı kadının libidoyu artırmak için uyguladığı güneşlenme yöntemi olay oldu

Amerika’da sosyal medyada kendini ‘Şifacı’ olarak adlandıran Meagan isimli kadın, paylaştığı güneşlenme yöntemiyle ortalığı birbirine kattı. Çırılçıplak pozlarıylaolan kadın, bu yöntemin kendisine enerji verdiğini ve libidosunu artırdığını belirtti.

ÇIRILÇIPLAK GÜNEŞLENİYOR

Vücudunu çırılçıplak bir şekilde güneşlendiren kadın, daha iyi uyumanın ve enerjiyi artırmanın anahtarının bu yöntem olduğunuetti.

“HERKESE TAVSİYE EDİYORUM”

Meaganböyle bir şey yaptığını Instagram kullanıcılarına şöyle açıkladı: 30 saniye ile beş dakika arasında her sabah çırılçıplak kalçamı güneşlendiriyorum. Bu günlük rutinimin bir parçası. Cinsel enerji, libido artışı, daha iyi bir uyku sağlıyor. Enerjimi güneşten alıyorum. En iyi sağlık ve zindelik arayanlara veya cinsel enerjileri ile dengeli bir şekilde bağlantı kurmak isteyenlere uygulamayı şiddetle tavsiye ediyorum.

Sıradaki Haberi Oku  Turyeb Danışmanlık Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer

UZMANLAR TEPKİLİ

Genç kadının paylaşımı sosyal medyada hızla yayılırken, İngiliz basını uzmanların görüşlerine yer verdi. The Sun’a konuşan uzmanlar, D vitamininin sağlıklı biryapısı, kemikler ve dişler için olmazsa olmaz olduğunu belirtirken, gündem yaratan yöntemin yararından çok zararı olacağını savundu.

Haber Videosu: Amerikalı kadının libidoyu artırmak için uyguladığı güneşlenme yöntemioldu

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri