slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Arnavutluk Başkonsolosluğu, ülkede yaşanan deprem nedeniyle Türkiyenin kucak açmasını bekliyor

Arnavutluk‘ta geçtiğimiz Salı günü 6,3 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. 26 Kasım’da saat 03.55’te meydana gelendepremin ardından en büyüğü 5 olan 524 artçı daha gerçekleşti. Beşik gibi sallanmaya devam eden ülkede bugünsaatle 11.52’de 5,1 büyüklüğünde birdaha meydana geldi. Avrupa ülkesinde yaşanılan depremlerde ölü sayısı 41’e ulaştı. Enkaz altında kalanları kurtarma çalışmaları ise devam ederken bir yandan da yaralar sarılmaya çalışılıyor. Bu doğrultuda Arnavutluk İstanbul Başkonsolosu Blerta Kadzadej, Türk yetkililer ve halkına destek ve yardım çağrısında bulundu.

“BANKA HESAPLARI AÇILMIŞTIR”

Arnavutluk Başkonsolosluğu’ndan yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı:

“Arnavutluk Avrupa Birliği ve Dışişleri Bakanlığı ve Arnavutluk İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye’de bulunan dostlarını, dernekleri/vakıfları ve şirketleri buzamanlarda depremden etkilenen ailelere ve ihtiyaç duyan vatandaşlara yapılmak üzere, katkı ve yardımlarınızı sunmayaediyoruz. 26 Kasım ve devamında meydana gelen depremlerden etkilenen tüm ailelere yardım etmek için Arnavutluk Hükümeti tarafından banka hesapları açılmıştır.”

Sıradaki Haberi Oku  Otoyolda lastik değiştiren 4 kişiye tır çarptı: 3 ölü, 1 yaralı

Arnavutluk’a yardımda bulunmak isteyenler aşağıdaki banka hesaplarına desteklerini iletebilir:

Haber Videosu: Arnavutluk Başkonsolosluğu, ülkede yaşanannedeniyle Türkiye’nin kucak açmasını bekliyor

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri