slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Arnavutluka giden Kadir İnanır, 6,3lük depreme yakalandı

Arnavutluk‘ta önceki gün saat 03.55’te merkez üssü başkent Tiran‘a 30 kilometre uzaklıkta deniz kıyısındaki Dıraç kenti olan 6,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çok sayıda binanın yıkıldığı depremde 31 kişi öldü, 658 kişi de yaralandı. Yaralılardan bazılarının durumu ise ağır. Usta oyuncu Kadir İnanır ise toplantı için gittiği ülkede depreme yakalandı.

“İNANÇLI BİRİ OLDUĞUM İÇİN PANİK YAPMADIM”

Demokratik Gelişim Enstitüsü’nün toplantısı için ülkeye giden oyuncu Kadir İnanır, depreme uyurken yakalandı. Çok sayıda insanın hayatını kaybettiğisırasında otelde olduğunu belirten oyuncu, “Depreme otelde uyurken yakalandık. Ben her felaketi sakin karşılayan biriyim. İnançlı bir insan olduğum için panik yapmadım” şeklinde konuştu.

TÜRKLERİN KALDIĞI OTEL ÇÖKTÜ

Depremin merkezi olan liman şehri Durres’te Palma isimli 7 katlı otel de çöktü. Otel personelinin hafif yaralandığı açıklanırken çöken otelde kalan 20 Türk kurtarıldı. Kadir İnanır’ın depreme bu otelde yakalanıp yakalanmadığı ise henüz bilinmiyor.

Sıradaki Haberi Oku  2020 yılı bütçesi 2 milyar 980 milyon TL olan İETT, 3 yeni alanda atılım yapacak

DEPREMDE 31 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Bölgede başta Türk arama kurtarma ekipleri olmak üzere diğer ülkelerden gelen ekipleraltında kalanlara ulaşmak için çalışmaları sürdürüyor. Arnavutluk Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, depremde ölenlerin sayısının 31’e çıktı. Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Koruma Bakanlığı da 8’i ağır 658 kişinin yaralandığını duyurdu.

Arnavutluk Bakanlar Kurulu kararıyla,nedeniyle başkent Tiran ve Dıraç’ta 30 günü geçmeyecek süreyle doğal afet durumuedildi. Öte yandan, Arnavutluk Yer Bilimleri, Enerji, Su ve Çevre Enstitüsünden (IGJEUM) yapılan açıklamada, merkez üssü Adriyatik Denizi olan 5,6 büyüklüğünde birdaha meydana geldiği bildirildi. IGJEUM ayrıca, önceki gün saat 03.55’te meydana gelendepremin ardından aralarında 5 büyüklüğünde olmak üzere 524 artçı sarsıntının meydana geldiği bilgisini paylaştı.

Sıradaki Haberi Oku  Fatih Altaylıdan Ali Babacanı zor duruma düşüren FETÖ sorusu: Sadullah Beyin bagajını taşımak ağır gelmeyecek mi?

Haber Videosu: Kadir İnanır, Arnavutluk ziyaretinde 6.3 şiddetindeki depreme uykuda yakalandı!

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri