slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Arnavutlukta bir deprem daha meydana geldi

Arnavutluk‘ta meydana gelen şiddetli depremlerin ardından 4.5 şiddetinde birdaha yaşandı. Depremin ardındankendini panikle dışarı atarken, çadırlarla oluşturulan kamp alanı havadan görüntülendi.

ARTÇI DEPREMLER DEVAM EDİYOR

Arnavutluk’ta başkent Tiran‘a 40 kilometre uzaklıktaki Durres’tearda meydana gelen depremlerin ardından artçı depremler devam ediyor. Bölgede Türkiye saati ile 13.30 sıralarında 4.5 büyüklüğüne birdaha meydana geldi. Direklerin sallanma anı kaydedilirken, insanlar kendilerini panikle dışarı attı.

Ülkedeyasedilmesineolan depremin ardından vatandaşlar için kamp alanı oluşturuldu. Çadırlarda kalan vatandaşların bulunduğudrone ile havadan görüntülendi. Çadırlarda kalan çocuklara da şeker dağıtıldı.

“TÜRKİYE’Yİ ALLAH KORUSUN”

Flamur isimli bir Arnavut,sonrası evlerinin çatısının çöktüğünü ancak yara almadan kurtulduklarınıetti.

Flamur yardımlarla ilgili olarak, “Türkiye’den de Allah razı olsun hepimiz Müslümanız” dedi. “Türkiye’yi Allah korusun” ifadesini kullanan Flamur, Türkiye’ye teşekkür etti.

Sıradaki Haberi Oku  İmar planlarının görüşüldüğü İBB Meclisinde Özür dile gerginliği tartışmalara neden oldu

Yine çadır bölgesine gelen bir baba kız ise kendi yetiştirdikleri meyveleri ücretsiz olarak depremzedelere getirip dağıttıklarını belirtti.

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri