slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Bayrak sevgisi Türkiyede gündem olan Nadire Nine: Atatürkün çocuklarıyız

Bursa‘nın İnegöl ilçesinde arkadaş ziyaretinden dönerken bir internet kafenin önünde asılı olan Türk Bayrağı’nı öperek alnına koyan 77 yaşındaki Nadire Çiğdem, Türkiye‘de gündem olduktan sonra duygularını paylaştı. Gazetecilere açıklama yapan Çiğdem, “Bayrağı gördüğümde hep kalbim sızlıyor. Bayrak sevgisini babam öğretti bize. Atatürk’ün çocuklarıyız biz” dedi.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntü izleyenleredolu anlar yaşattı. Cadde üzerinde yürüyen yaşlı kadın, internet kafenin önünde asılı Türk bayrağını görünce bayrağa doğru yöneldi.

BAYRAK SEVGİSİ DUYGULANDIRDI

Türk bayrağını 3öperek alnına koyan yaşlı kadını gören gençler çok şaşırdı. Öptükten sonra yoluna devam eden yaşlı kadının bayrak sevgisi, kamera kayıtlarını izleyenleri duygulandırdı.

Sıradaki Haberi Oku  Her İhtiyaca Uygun Prefabrik Tasarımlar

“ATATÜRK’ÜN ÇOCUKLARIYIZ”

Yaptığı hareketle ülke gündemine oturan 77 yaşındaki Nadire Çiğdem o anları anlattı. Çiğdem, “Milli gururum o benim. Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır; toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır yavrum. Arkadaşlarıma gidiyordum, dönüşte çekmişler görüntüleri. Bayrak görünce kalbim sızlıyor. Neki babam beni buralara getirmiş. 70 yıldır İnegölde’yim. Bayrağı öptüğümde ne hissettiğimi anlatamam, çünkü anlatılacak gibi değil yavrum. Bayrağı seviyorum, babamız bize bayrak sevgisini aşıladı. Okulda öğrettiler, Atatürk’ün çocuklarıyız biz” diye konuştu.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri