slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Belediye Başkanı Kaplan, çocuklar için bizzat mesai harcıyor

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan hafta sonlarını ve boş vakitlerini çocuklara ayırdı. Kentte bulunan Adnan Menderes Kent Ormanı’na gelen anne babalar keyif yaparken çocuklara da bizzat Belediye Başkanı Nedim Kaplan ile eşi Nazlı Kaplan baktı. Çocuklarla ilgilenen Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve eşi, çocukları bizzat kendileri oynatıp onların hoşçageçirmesi için mesai harcadı.

“EŞİYLE BİRLİKTE ÇOCUKLARLA VAKİT GEÇİRDİ”

Koçarlı Belediyesi olarak Aydın‘ın en güzel mesire alanlarından biri olan Adnan Menderes Kent Ormanı ve Mesire Alanını baştan aşağıya yenileyip ailelerin çocukları ile güzelgeçirebileceği birhaline getiren Koçarlı Belediyesi’nin Başkanı Nedim Kaplan, çocukların mutluluğu için ne gerekirse yapmaya hazır olduğunu belirtti. Parka gelen çocuklarla bizzat kendisi ilgilenen Başkan Kaplan, çocukların aileleri pikniğini yaparken kendisi eşi Nazlı Kaplan ile çocuk parkında çocukları oynattı. Başkan amcalarının yakın ilgisi karşısında oldukçaolan çocuklar, farklı bir gün yaşadı.

Sıradaki Haberi Oku  Rumlar, Türk hakemi istemedi!

“ÇOCUKLAR MUTLU OLURSA HERKES MUTLU OLUR”

Özellikle şehirde yaşayan çocukların en büyük sıkıntısının apartman hayatı içerisinde enerjisini atamamak olduğunu belirten Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Bir toplumda çocuklarolursa herkesolur. Aday olurken Belediye Başkanlığı’na değil halka hizmeteolduk. Mesaimiz oldukça yoğun geçse de çocuklara ayırdığımız saatlerde çocukların mutluluğu ile dinlenip enerji topluyoruz” dedi.

“3 ÇOCUĞUM VARDI, MİLYONLARCA ÇOCUĞUM OLDU”

31 Martseçimlerine kadar 3 çocuğundaniken 1 Nisan itibariyle binlerce çocuğun sorumluluğunu severek omuzlarında hissettiğini belirten Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “1 Nisan tarihi itibariyle 5 kişilik ailem yaklaşık 24 bin kişilik bir aile oldu. 3 olan çocuğumuz da 2 bin 801 çocuğa ulaştı. Çocuklarımızın mutluluğu benim için en büyük keyif. Bu nedenle fırsat buldukça çocuklarımızlageçirmeye çalışıyorum” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Taciz iddiası metrobüsü karıştırdı! Olay yerine polisler geldi

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri