slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Billur Kalkavandan dikkat çeken çıkış: Dizilerde hiç cinsellik gösterilmiyor

Annelik ve cinsellikle ilgili yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen oyuncu Billur Kalkavan, Umur Birand‘a verdiği röportajdauzun zamandır ekranlarda olmadığını ve gelen projeleri nedençevirdiğini anlattı.

“BEN KÖLE DEĞİLİM”

Billur Kalkavan,gazeteci Mehmet Ali Birand oğlu Umur Birand’ın YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Kafa Tutanlar programınaoldu. Yaptığı çarpıcı açıklamalarla adından söz ettiren Kalkavan,dizilerde rol almadığını şu sözlerle anlattı: “Dizileri 180 sayfa olmasından dolayı yapmıyorum. Çünkü evine dönemiyorsun, ben köle değilim ki. Bence oyuncuların köleleştirilmemesi lazım. İlginç bir konuda gelmiyor, heprolü. Benolamaz mıyım, bir sapık olamaz mıyım? Bizde hiçbir aktörü denemiyorlar. Değişik işler gelmediği için kendimi geliştiremiyorum. Sektör kötüleşiyor, kötü paralar ödüyorlar niye kendimi sıkayım ki?”

Sıradaki Haberi Oku  AK Parti Meclise sundu: Ömür boyu ücretsiz sağlık hizmeti kapsamına yargı mensupları da dahil edildi

“TÜRKİYE’DE CİNSELLİK GÖSTERİLMİYOR”

Dizilerdeki konuların çok kötü olduğundan bahseden Kalkavan, sözlerine “Dizilerde öpüşme yok, yasak. Mesela biz Türk milleti olarak hiç cinsel ilişkiye girmiyoruz. Bölünerek çoğalıyoruz büyük ihtimal. Çünkü cinsellik konuşulmuyor ve gösterilmiyor bu ülkede. Ama her türlü cinayet, kan, mafya ve pisliğe tamam. Amerika’da bir insan seyrettiği şeyi orada izleyip bırakıyor. Ama bizde o karakteri içine alıyor. Bence gençliğin şifreleri bozuldu. 90’larda doğan arkadaşımın ilişkilerine bakıyorum; entrikaçünkü öyle görüp öyle zannediyorlar. Bu çok fena” diyerek devam etti.

Haber Videosu: Billur Kalkavan, “Dizilerde hiç cinsellik gösterilmiyor” diyerek gündem oldu!

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri