slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Bir günde iki İstanbul! Öğleden sonra beliren gökkuşağı kendine hayran bıraktı

İstanbul‘da gün boyu etkili olan lodos ve sağanak yağışın ardından öğleden sonra güneş açtı. Güneşin yüzünü göstermesiyleİstanbul semalarında beliren gökkuşağı ise vatandaşları kendine hayran bıraktı.

Meteoroloji de İstanbul’da havanın parçalı çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceğini belirtilmişti. Öte yandan yurdun genelinin de parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nunve batısı, Karadeniz, Doğu Anadolu’nunve batısı ile Nevşehir, Kayseri, Adıyaman, Diyarbakır, Muş ve Bitlis çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyordu.

VATANDAŞLARA UYARI

Lodoslabelirli aralıklar da sağanak yağış görüldü. Yapılan uyarılarda kentte yaşayan vatandaşların ulaşımda aksamalar,baskını, yıldırım, dolu yağışı ve sel gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olması gerektiği vurgulanırken, lodoslaçatı uçması, soba zehirlenmesi gibi olumsuzluklara karşı da dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Sıradaki Haberi Oku  İpek böceği destekleme ödemeleri bugün hesaplarda olacak

DENİZDE DEV DALGALAR OLUŞTU

Lodos Sarayburnu’nda etkisini gösterdi. Denizdezaman dev dalgalar oluştu. Balıkçılar isehava şartlarına rağmen sahilde balık tutmaya çalıştı. İstanbul’da bu sabah etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Sarıyer’de yollardabirikintileri oluştu. Ara sokaklardan gelen yağmur suyu,yolunda mazgalların tıkanmasıyla yolda birikti.

İŞLER BİR ANDA DEĞİŞTİ

Sahil yolundaki araçlarbirikintileri nedeniyle ilerlemekte güçlük çekerken, yolun karşısına geçmek isteyen vatandaşlar daanlar yaşadı. Tam şehir tamamen yağışa teslim oldu derken işler bir anda değişti.

1 GÜNDE 2 İSTANBUL

İstanbul’da sabah erken saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli yağmurun ardından öğleden sonra oluşan gökkuşağı kendisine hayran bıraktı. Bazı vatandaşlar binaların çatısına çıkarak gökkuşağı ile selfie çekildi.

İşte hayran bırakan o görüntüler;

Sıradaki Haberi Oku  Oyun Alanı

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri