slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Brandasız hafriyat kamyonundan yola saçılan çamur trafiği durdurdu

İstanbul Bahçelievler Basın Ekspres Yolu İkitelli istikametinde saat 09.30 sıralarında meydana gelen olayda, 06 GA 7751 plakalı Hüseyin Kartal yönetimindeki hafriyat kamyonu, Yenibosna Mevkii’nde öndeki aracın yavaşlaması sonucufren yaptı. O sırada kamyonda bulunan yağmur nedeniyle çamurlaşmış toprak aynı istikamette ilerleyen Zeki Erdem yönetimindeki 34 AG 0465 plakalı otomobilin üzerine ve yola döküldü. Camı açık olan otomobilin ve sürücüsünün üstü çamur oldu. Yola dökülen çamur nedeniyle Basın ekspres yolunda trafik durma noktasına geldi. Belediye ekiplerinin çamuru temizleme çalışmaları sırasında trafik kontrollü olarakşeritten sağlandı.

“BÜTÜN ÇAMUR YOLA VE BENİM ARABAYA DÖKÜLDÜ”

Zeki Erdem “Ben yolumda giderken, kamyon sürücüsü fren yapınca, dorsede de branda yokmuş, bütün çamur yola ve benim arabaya döküldü. Sol camım da açıktı. Üstüm başım çamur oldu. Yan yana gidiyorduk. Ani fren yaptı. Bütün çamur arabanın sol yanından aşağıya döküldü. Branda olsa böyle olamayacak” dedi.Ekiplerin çamur dökülen aracı ve yoluile yıkamasının ardından trafik normale döndü.

Sıradaki Haberi Oku  Karın Germe Ameliyatı

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri