slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

CHPden Cumhurbaşkanına ağır suçlama: Yönetemediği yerlere mobbing uyguluyor, başarısız gösteriyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, İstanbul ve Ankara büyükşehir belediyeleri konusundakiaçıklamalarına CHP’ninyönetim politikalarındanGenel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’dan yanıt geldi.

Torun, “Erdoğan istiyor ki oraları da ben yöneteyim. Kendi yönetemediği yerlere mobbing uyguluyor ya kayyum atıyor” dedi.

“HEPSİ BİR ALGI YÖNETİMİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Tarafsız Haber Ajansı’ndan Mehtap Gökdemir’e konuştu. Torun, Cumhurbaşkanı’nın, “İstanbul’da 3 ay gibi bir süre sonra, havalar böyle giderse, İstanbul susuzluğa doğru yürüyor. Benzer şey Ankara için de geçerli” sözlerine ilişkin şunlarıetti:

“Hepsi bir algı yönetimi. Sonuçta kuraklık Türkiye’nin içinde bulunduğu bir durumİstanbul’un şu andasorunu yok. Bu kuraklık devamolağanüstü bir iklim yaşarız tehdit unsuru oluşur mu, oluşabilirşu anda İstanbul’un birsorunu yok. Oluşmuş yakın bir zamanda yok. Olmaması için de şu anda zaten bir sürü çözüm önerileri, bir sürü tedbirler geliştiriliyor, oluşturuluyor yani o anlamda.

Sıradaki Haberi Oku  AK Parti yasa teklifi hazırladı: Askeri gazino ve sosyal tesislerin özel şirketlere kiralanması gündemde

“CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINDA OTURAN BİR KİŞİYE YAKIŞMIYOR”

Tamamen belediyelerimizi başarısız gösterme algısı. Cumhurbaşkanlığı makamında oturan bir kişiye yakışmıyor. Böyle belediyelerle uğraşmak, arsa ile uğraşmak, arazi ile uğraşmak yakışmıyor. Erdoğan, eğer belediyeleri de yönetmek istiyorsa hepsini kaldırsın ortalıktan, tamamını Cumhurbaşkanlığı’ne bağlasınbunlar seçilmiş insanlar. Bunlar halkın iradesiyle göreve gelmiş insanlar.

“İSTİYOR Kİ ORALARI DA BEN YÖNETEYİM”

Bütçeleri ayrı, hizmetleri kanunla yasal sorumlulukları bellişimdi Erdoğan istiyor ki oraları da ben yöneteyim, oralarda da kendi yönetemediği yerlere de mobbing uyguluyor ya kayyum atıyor, ya da mobbing uyguluyor, bunu kabul etmemiz mümkün değil.”

MOBBİNG NEDİR?

“Mobbing” terimi, bir kişiyi taciz etmek, sindirmek, kabadayılık yapmak ya da rahatsız etmek için işbirliği yapan birkişiyieder. Bir iş yerinde; birçalışanın, belirli bir çalışana yönelik düşmanca davranışlarda bulunduğunda ve bu çalışanın kendilerinini güvende hissetmesini ve görevlerini yerine getirmesini zorlaştığında mobbing meydana gelir.

Sıradaki Haberi Oku  Flyzone Mall Of İstanbul

Mobbing ile uğraşan bireyler meslektaşları, üstleri veya astları olabilir. Bu davranış açık ve doğrudan,ya da dolaylı olabilir.

Haber Videosu: CHP’den Cumhurbaşkanı’na ağır suçlama: Yönetemediği yerlere mobbing uyguluyor, başarısız gösteriyor

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri