slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Devlet Bahçeliden Bülent Arınça: Ağzını kapatsa iyi olacak

“KHK faciadır” çıkışıyla gündeme gelen ve ardından sözlerinin yanlış anlaşıldığınıeden Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç‘a bir tepki de MHP Lideri Devlet Bahçeli‘den geldi.

“AĞZINI KAPATSA İYİ OLACAK”

MHP’ye yakınlığıyla bilinen Türk Gün gazetesine değerlendirmelerde bulunan Bahçeli, FETÖ ile mücadelenin sürdüğünü belirterek “Fakatzaman bazı açıklamalar kafaları karıştırıyor. Bunlardan birisi de Bülent Arınç’ın sözleri. Kuyruk acısı varmış gibi konuşuyor, pompacı olarak vicdan edebiyatı yaptıklarının birbombacı olduğunu unutmuşa benziyor. Arınç ağzını kapatsa iyi olacak,konuşması kendisineveriyor. Tartışmaya açıyor, maşeri vicdan rahatsız oluyor. FETÖ’nün bütün uzantıları elbette temizlenecek,birazalacak. Bu arada siyasi ayağı ihmal etmemek gerekiyor” dedi.

EYT DEĞERLENDİRMESİ

Bahçeli, hükümetin emeklilikte yaşa takılanlar konusundaki tavrını da yorumlayan Bahçeli, “Fedakarlık olmadan bekamız ve bağımsızlığımız muhafaza ve müdafaa edilemez. Terörle mücadelenin bir bedeli var. Bu bedeleolmak için katlanmak zorundayız. Ekonomide spekülasyon yapanlar ne kurşunun, ne bombanın maliyetini bilenlerdir. Bunlar boş boş konuşmaktadır. Bütçemiz elverir, ekonomik imkanlar artar, oher ihtiyaç anında telafi edilir. Biraz sabır gerekiyor. Biraz tahammül gerekiyor. Biraz dahedefleri anlamak gerekiyor. EYT konusunda Sayın Cumhurbaşkanı’nın açıklamaları isabetlidir” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Atlas Global uçuşlara 1 ay ara verdiğini açıkladı

ARINÇ NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, KHK ile ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir açıklama yapmıştı. “KHK bir faciadır” diyen Arınç, “Evime temizlik yapmaya gelen bir daire başkanı kadını gördükçe, eşi polislikten ihraç edilen bir kadını gördükçe ben yerin dibine geçiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri