slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Doktor rapor veremeyeceğini söyleyince küfür etti, yetmedi kafa attı

İzmir‘in Gaziemir ilçesinde bir şahıs, kendisine sağlık raporu vermediği iddialarıyla doktoru darp etti.Edinilen bilgiye göre olay, 7 Kasım günü Gaziemir 6 No’lu Aile Sağlığı Merkezinde yaşandı. İddiaya göre bir şahıs, ehliyet almak için Aile Sağlığı Merkezi (ASM)’ndeki Doktor Ali Erhan Kiriş’ten sağlık raporu talep etti. Dr. Kiriş, kaydının başka bir ASM’de olduğu gerekçesiyle şahısa rapor veremeyeceğini söyledi.

KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞTU

Bunun üzerine şahıs, başka bir doktorun odasına girip yeniden olumsuzalınca yeniden Doktor Ali Erhan Kiriş’in odasına girdi. Yine iddialara göre kendisine küfürler savuran adama “Neden küfür ediyorsun” diyerek tepki gösteren Ali Erhan Kiriş, şahsın saldırısına uğradı. Dr. Kiriş’eatan şüpheli, şahıs daha sonra da koşarakyerinden uzaklaştı. Saldırıya maruz kalan Dr. Ali Erhan Kiriş karakola giderek şahıstan şikayetçi oldu.

Sıradaki Haberi Oku  Karın Germe Ameliyatı

GÜVENLİK KAMERALARINA SANİYE SANİYE YAKALANDI

Gaziemir 6 No’lu Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan doktora saldırı olayı güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, şahsın doktorun odasına girişi ve çıkışı, Dr. Kiriş’in şüpheli sahsın peşinden giderekküfrettiğini sorması ve darp edilme anı net bir şekilde görülüyor.

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri