slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Emmy Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Haluk Bilginer İstanbula geldi

Şahsiyet dizisindeki performansıyla 47. Emmy Ödülleri’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüHaluk Bilginer, İstanbul‘a döndü. Haluk Bilginer’i İstanbul Havalimanı’nda İGA Yetkilileri çiçeklerle karşıladı. Kendisini görüntülemeye gelen basın mensuplarınıçevirmeyen Bilginer, teker teker soruları yanıtlayarak duygularını anlattı.

“DEMEK Kİ BÖYLE BİR ENERJİYE İHTİYAÇ VARMIŞ”

New York dönüşü İstanbul Havalimanı’nda gazetecilere açıklama yapan Bilginer, “Çok çok teşekkür ederim öncelikle. Sağ olun. Şimdi o ödül içinolmak bile benim için çokvericiydi. Ödülü kazanmış olmam kendi adıma tabivesilesi ama, asıl benieden şey Türkiye‘de bu ödülün birve gurur vesilesi olarak karşılanması. Bu beni çoketti gerçekten. Demek ki böyle bir enerjiye ihtiyaç varmış. Herkes çok mutlu. O yüzden ben daha da mutluyum. Çok teşekkür ederim” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Fitch: Türkiye 2020de daha fazla istikrar kazanabilecek, ekonomide toparlanma devam edecek

“BAŞARI İŞİN KALİTESİ VE KAÇ YIL DAYANACAĞIYLA İLGİLİDİR”

Bilginer bir gazetecinin “Popülerlik sizce başarı mıdır?” sorusu üzerine”Hayır popülerlik başarı değildir. Başarı işin kalitesi ve kaç yıl dayanacağıyla ilgilidir. Bir yıl sonra unutuluyorsa başarılı değildir. 20 yıl sonraizleniyorsa çok başarılıdır” yanıtını verdi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri