slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Emmy Ödülü alan Haluk Bilginer, Ev ne zaman müsait diyen İrem Saka cevap verdi

47. Uluslararası Emmy Ödülleri’nden “En İyi Erkek Oyuncu” seçilen Haluk Bilginer New York’tan İstanbul‘a geldi. Havalimanında çiçeklerle karşılanan Bilginer, kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabirleri de kırmayarak sorularaverdi.

“BENİ EN ÇOK MUTLU EDEN ŞEY; TÜRKİYE’DE GURUR VESİLESİ OLMAK”

Emmy Ödülü hakkında konuşan Haluk Bilginer, “O ödül içinolmuş olmak bile benim için çokvericiydi. önemliydi. Ödülü kazanmış olmam benim içinvesilesiasıleden Türkiye’de bu ödülünve gurur vesilesi olarak karşılanması. Bu beni çoketti gerçekten. Demek ki böyle bir enerjiye ihtiyaç varmış. Herkes çoko yüzden ben daha da mutluyum” dedi.

İREM’İN PAYLAŞIMINA CEVAP VERDİ

Birçok ünlünün kendisiyle ilgili paylaşım yapmasından çokolan Haluk Bilginer, oyuncu İrem Sak’ın “İrem dese, gel arada Emmy’nin tozunu al, derim Haluk Bey, kaç gibi müsait ev, en güzel fiber bezlerimle oradayım derim” paylaşımı hakkında da konuştu. Muhabirin paylaşımı hatırlatmasıyla gülümseyenoyuncu “Ayy canım benim, çok teşekkür ederim sağ olsun. Paylaşımını daha görmedim, daha kendimi bile göremedim” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Kombi Ürünü Teknik Hizmetleri

“HALUK BEY, KAÇ GİBİ MÜSAİT EV”

Sosyal medya hesabından yaptığı esprili paylaşımlarla dikkat çeken İrem Sak, Twitter hesabından Haluk Bilginer’ietti. Renkli kişiliğiyle bilinen güzel oyuncu İrem Sak, Haluk Bilginer’in fotoğrafını paylaşarak “İrem dese, gel arada Emmy’nin tozunu al, derim Haluk Bey, kaç gibi müsait ev, en güzel fiber bezlerimle oradayım derim” dedi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri