1 sene önce
1 sene önce

En Sevilen Kokular

Kokular insanların duygusal güçlerini etkileyen çok önemli bir öğedir. Bazı kokular insana tarif edilemez bir huzur ve sakinlik verirken, bazıları sinir ve stres dahi yaratabilmektedir. Güzel olan her koku insanları mutlu etmektedir. Güzel bir yemek kokusu, güzel bir çiçek kokusu veya güzel bir parfüm kokusu insanların hep almak istediği kokulardır.

Opaq Kimya ve Kozmetik firması koku üretimi konusunda en başarılı olan firmalardan birisidir. Üretmiş olduğu farklı kokuları birçok alanda kullanılmaktadır.

Koku Çeşitleri

Opaq Kozmetik bünyesinde yer alan aroma ürünleri aynı zamanda çok güzel kokulardır. Bu ürünler gıda üretimlerinde kullanılmaktadır. Kullanıldığı ürüne, kendi hammaddesinin karakteristik özelliklerini yansıtmaktadır. Ona güzel bir koku ve tat kazandırmaktadır. Örneğin portakal aroması kullanılarak üretilen bir çikolatada hem portakal tadı, hem de portakal kokusu alınmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  CHPli Özkoçtan Erdoğanın sözlerine yanıt: Eşit şekilde yargılanalım, hodri meydan

Yine Opaq Kozmetik bünyesinde üretilen esans ürünlerine en güzel kokular hâkimdir. Esans demek zaten bir nevi koku demektir. İçerisinde yer alan hammaddelerin karakteristik kokularını taşımaktadır. Ve bu ürünler parfüm yapımında kullanılmaktadır. Aynı zamanda ev temizliği ve kişisel bakım alanlarında da tercih edilmektedir. Örneğin çam esanslı bir yer temizleyicisi kullanıldığında, kullanıldığı alanda çam kokusu hâkim olmaktadır.

Opaq bünyesinde üretilen bir başka ürün parfüm esansıdır. Bu esanslar dünyaca ünlü parfüm markalarının numunelerinden elde edilen koku çeşitleridir. En çok sevilen parfümlerin esans örnekleri alınarak yapılan üretimlerde ortaya çıkan koku orijinal parfüm kokusu ile birebirdir.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.