slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Fener Rum Patriğinin evine giren hırsızlar: Evin Bartholomeosa ait olduğunu bilmiyorduk

Tarabya’da Fener Rum Patriği Bartholomeos‘in evine hırsızlık için girdikten sonra polisin takibi sonucu dün başka bir villaya girmeye çalışırken yakalanan 4 kişinin emniyetteki işlemleri sürüyor. Daha önce de bir çokyakalandıkları öğrenilen şüphelilerin ünlülerin evlerinde de hırsızlık yaptıkları tespit edildi. Şüphelilerin poliste yapılan ilk sorgularında hırsızlık yapmaya çalıştıkları evin Rum Patriği Bartholomoes’a ait olduğunu bilmediklerini söyledikleri belirtildi.

HIRSIZLARI GÜVENLİK KAMERALARI ELE VERDİ

İstanbul, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri 10 gün önce Fener Rum Patriği Bartholomeous’un evinde meydana gelen hırsızlık teşebbüsü üzerine alarma geçmişti. Güvenlik kameraları kullanılarak şüphelilerinyerine geldiği aracın plakası tespit edilmişti. Bu bilgiyi kullanarak soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri teknik takibe aldığı şüphelilerin izini dün gece Kartal Dragos’ta bulmuştu. Hırsızlık yapacakları sırada polisin “Dur” ihtarına uymayan şüphelilerden biri yaralı olarak diğerleri kaçmaya çalışırken gözaltına alınmıştı.

Sıradaki Haberi Oku  Türkiyede ilk kez üretilen balık pastırmasına talep yağıyor

YARALI HIRSIZ DA ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLDİ

Hastaneye götürülerek tedavi altına alınan yaralı hırsızın Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilmesiyle 4 hırsızın sorgusu hırsızlık büro amirliğinde sürüyor.

AZILI HIRSIZ ÇIKTILAR

Şüphelilerin daha önceden de polis tarafından bir çokhırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alındıkları ve azılı hırsız oldukları ortaya çıktı. Hırsızlık büro amirliği soruşturmasında şüphelilerin lüksve villaları kendilerine hedef seçtikleri belirtildi. Tarabya’da meydana gelen hırsızlık olayı öncesi ve sonrasında bir çok eve girerek hırsızlık yaptıkları belirlendi. Şüphelilerin girdikleri evlerden bazılarının ünlü iş adamı ve ünlü isimlere ait olduğu öğrenildi.

GİRDİKLERİ EVİN FENER RUM PATRİĞİNE AİT OLDUĞUNU BİLMİYORLARMIŞ

Şüphelilerin poliste yapılan sorgularında hırsızlık yapmaya çalıştıkları evin Fener Rum Patriği Bartholomeos’a ait olduğunu bilmediklerini söyledikleri öğrenildi. Şüphelilerinsırasında güvenlik görevlilerinin kendilerinietmeleri üzerineyerinden kaçtıklarını söyledikleri belirtildi.

Sıradaki Haberi Oku  NATOnun Türkiyenin güvenliği için onayladığı plana ABD itiraz etti!

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri