slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Hiranın tezahüratları Okan Kurta hat-trick yaptırdı

Okan Kurt ve takımı, Ferhat Göçer, Alişan ve Fatih Terim‘in damadı Volkan Bahçekapılı, Cemil Turan, Sercan Görgülü, Şenol Ustaömer, Ogün Temizkanoğlu, Tuncay Şanlı, Sabri Sarıoğlu, Serdar Kulbilge gibi isimlerin ter döktüğü müsabakalarda yarı finale yükseldi. 4-1 gibi net bir skorla finale yükselen Okan Kurt ve kadrosunu desteklemeye Kurt’un eşi Demet Akalın ve küçük kızları Hira’da geldi.

KIZININ DESTEĞİYLE COŞTU

Babası için elleriyle hazırladığı pankartı birolsun yanından ayırmayan ve babası her topla buluştuğunda babasını coşkulu bir şekilde destekleyen Hira, sevecen ve sempatik tavırları ileodağı oldu. Kızınınkenarından verdiği destekle coştukça coşan Okan Kurt hat-trick yaparak sahada yıldızlaştı.

DEMET AKALIN VE HİRA MAÇTAN ERKEN AYRILDI

Müsabakabölümlerinde Hira ileobjektiflere poz veren Demet Akalın, sporun sevgi, barış ve kardeşliğe hizmet eden en önemli şeylerden biri olduğunu ancak çocukların uyku saatine de dikkat etmek gerektiğini vurgulayarak ”Hira’nın uyku saati yaklaştı. O yüzden erken ayrılmak zorundayız.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Şişlide öldürülen İranlının sosyal medya paylaşımı dikkat çekti: Yozlaşmış komutanların kökünü kazıyacağım

Kaynak: Bültenler

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri