slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

İki gün boyunca köpeğini aradı, kavuşunca gözyaşlarına boğuldu

İngiltere‘nin Essex kentinde köpeği kaybolan yaşlı adamın, köpeğine kavuşma ve gözyaşlarına boğulma anı sosyal medyada büyükgördü. Köpeğin ormanda bir tilki yuvasında mahsur kaldığı anlaşılırken, arkadaşları ile köpeğini kurtaran yaşlı adam sevinçten gözyaşlarına boğuldu.

BAŞKA BİR KÖPEK KOVALAYINCA TİLKİ YUVASINA SAKLANMIŞ

Alan Whitton ormanda yürüyüş yaptığı sırada yanındaki köpeğini başka bir köpek kovalamaya başladı. Bunun üzerine kaçan köpeğinin arkasından giden 49 yaşındaki adam, tüm çabalarına rağmen köpeği bulamadı. İki gün boyunca köpeğini arayan Whitton hiçbir ize rastlayamadı.

KÖPEKLER BULDU

Daha sonra başka bir köpeğin sahibinden gelen bilgi sonrasında daha önce yürüyüş yaptığı bölgeye giden adam, diğer köpeklerin toprağın altındaki bir tilki yuvasını kokladıklarını ve havladıklarını gördü. Yardıma gelen kişilerle köpeklerin kokladıkları yeri kazmaya başlayan Alan Whitton, 2 saatin sonunda köpeğine ulaşabildi.

Sıradaki Haberi Oku  Mansur Yavaştan Ankaralılara kuvvetli fırtına uyarısı

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Köpeğine kavuşan Whitton’un, köpeğini bulduktan sonrakidolu anları sosyal medyada ‘yaşlı adamın ağlaması’ notuyla paylaşıldı. Paylaşılan görüntü sosyal medya kullanıcılarından büyükgördü.

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri