slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

İmamoğlundan, Cumhurbaşkanına Horon teklifi: Benden iyi oynayan siyasi yok

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul‘dasorunu baş gösterdiğini öne sürerek kendisini “Madem bu horona girdiniz, çözeceksiniz bu işi” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Kendimden daha iyi horon oynayan bir siyasi bilmiyorum; inşallah bir gün aynı halkada horon da oynarız” diye yanıt verdi.

“BENDEN İYİ OYNAYAN BİR SİYASİ BİLMİYORUM”

Gelecek yıl için İstanbul’unsorunu olmadığını belirten İmamoğlu, İstanbul’unihtiyacıyla ilgili bugüne kadar ihmal edilmiş konulara çözüm getirileceğinietti. İmamoğlu, cumhurbaşkanının horon benzetmesiyle ilgili, “Ben, kendimden daha iyi horon oynayan bir siyasi bilmiyorum Türkiye’de. Horonu iyi bilirim. Yani işimin gereğini yapmayı da iyi bilirim. İnşallah bir gün aynı halkada horon da oynarız yani,yok” dedi.

“İSTANBUL’UN SU SIKINTISI YAŞADIĞINI GÖRDÜK”

İmamoğlı, “Ama dediğim gibi; ‘2040’a kadar İstanbul’unsorunu yok. Hatta 40-50 yıllıksorunu çözdük’ diye açıklamalarıbelediye başkanlarının. Ama bugün gördüğümüz, şurada 3-4 aylık süreçte bile, kuraklık sürecinde bile İstanbul’un sıkıntı yaşadığını gördük! Her konuda biz süreci takip ediyoruz. Devletin kurumları ile irtibat halindeyiz. Gerekirse kamuoyu ile paylaşacağımız kaygılarımız da var;şu andakurumları ile bakanlıkla, DSİ ile başka kurumlarla süreçlere çözüm arıyoruz. Çözümdeniyet ya da çözümsüzlük oluşturma eylemini gördüğümüz anda, hem sayın Cumhurbaşkanı’nı bilgilendiririz hem de kamuoyunu bilgilendiririz. Herkesin itinalı, dikkatli, kendi konularına konsantre bir şekilde işlerini yapmalarını diliyorum” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Bakan Varank, Meclise Mercedesle geldiniz diyen HDPli Paylana cevap verdi: Benim aracım hibrit

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Erdoğan, İmamoğlu’na hitaben, “Mahalli seçimlerde kazandıkları birkaç belediye bunların dengesini iyice bozdu. ‘Biz bu şartlarda Ankara’yı yönetemeyiz’ diyorlar. ‘Ankara’nın suyundaki kiri temizleyemiyorum’ diyorlar. Devletten parayı alıyorsun. Parayı yönetme sanatını icra etmen lazım. 3 ay gibi bir süre sonra havalar böyle giderse İstanbul susuzluğa doğru gidiyor. Ankara’da dadurum var. Ankara’da atıknoktasında sıkıntılar var. Madem bu horona girdin bunları yapacaksın. Borçlanma konusunda Meclis belirli sorunmlulukları üzerine alamaz. Çözeceğinizi görürse Meclis size destek verir” demişti.

Haber Videosu: İmamoğlu’ndan, Cumhurbaşkanı’na ‘Horon’ teklifi: Benden iyi oynayan siyasi yok

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri