slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Kim Kardashiandan Trumpın çağrısı sonrası radikal karar: Artık çıplak poz vermeyeceğim

Yıllardır fiziğiyle uluslararası magazin gündemini meşgul eden ve geniş kalçalarıyla fenomen olan Kim Kardashian, bundan sonra çıplak poz vermeyeceğini açıkladı. Dünya yıldızının bu kararı almasında en büyükise Trump’ın, “Yatarak poz verme” çağrısı oldu.

TRUMP UYARDI

Geçtiğimiz haziran ayında, yeni başladığı hukuk eğitimi kapsamında Beyaz Saray’a bir ziyaret gerçekleştiren ve avukat olmak isteyeceğini açıklayan Kardashian’ın bu kararında, söylentilere göre ABD Başkanı Trump’ın önerileri etkili oldu.

Trump’ın “Ciddiye alınmak istiyorsan masanın üzerinde yatarak poz vermemelisin” öğütlerini dikkateKim Kardashian, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir söyleşide, “İleride çocuklarımın benim bu pozlarımı görmelerini istemiyorum. O yüzden bundan sonra sosyal medya hesaplarımda bu tür paylaşımlarda bulunmayacağım” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  Madencilikde Zirve İsim

“ÖLENE KADAR PAYLAŞACAĞIM”

Kim Kardashian, geçtiğimiz senelerde söylediği “Ölene kadar çıplak selfielerimi paylaşacağım” sözleriyle oldukça ses getirmişti.

Haber Videosu: Kim Kardashian’dan Trump’ın çağrısı sonrası radikal karar: Artık çıplak poz vermeyeceğim

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri