slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Kırsal mahallede ses yarışması düzenleyen çocuklar, Acun Ilıcalıdan dönüş bekliyor

Diyarbakır‘ın kırsal Yemişalan Mahallesi’nde yaşayan çocuklar, televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasını yaşadıkları ortama uyarlayarak, video çekti. Çocukların saç fırçasını mikrofon, enstrüman olarak ise kürek kullandığı görüntüler, sosyal medyadagördü.

Merkez Bağlar ilçesinin kırsal Yemişalan Mahallesi’ndeki çocuklar, televizyonda izledikleri ses yarışmasını çok beğenerek, yaşadıkları ortama uyarlayıp, video çekti. Sosyal medyada paylaşılan video üzerine yapımcı Acun Ilıcalı‘nın davetiyle geçen yıl İstanbul’a gidip, yarışmasını izleyen çocuklar, ilkuçağa bindi. Hayatlarında ilkdeniz gören çocuklar, 2 günlük İstanbul gezisinin ardından döndükleri memleketleri Diyarbakır’da bu yıl da yeni video çekti. Mahalledeki 52 çocuğun bir araya gelerek, çektikleri ikinci video dagördü. Çocuklar videoda domatesi buton, saç fırçasını mikrofon, kürekleri ve tenekeleri de enstrüman olarak kullandı. Sosyal medyada paylaşılan video, kısa sürede binlercebeğenilip,paylaşıldı.

Sıradaki Haberi Oku  215 bin liraya aldığı sıfır araba boyalı çıktı!

“ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU”

Acun Ilıcalı’yı ve yarışma programını sevdikleri içinvideo çektiklerini anlatan İsmail Ceylan “Biz orayı çok seviyoruz, çocuklar da çok seviyor. İstanbul’a ilkgittiler, uçağa ilkbindiler. Kamera karşısına ilkgeçtik. Televizyona ilkçıktık. Çokolmuştuk. Çocuklar çokoldu. Biz de mahallede hayalimizi gerçekleştiriyoruz. Çocukları teker teker çağırıyorum; ‘Gelin,o ses videosu çekeceğiz’ diye. Kuzenlerim ve kardeşimiçinde. Çocuklar durumdan çok memnun sadece hava soğuk” dedi.Videoda Acun Ilıcalı’nın rolünü üstlenen İsmail Ceylan, film çekmeyiettiğini belirterek, “Karşı köylerden ‘Sesimiz çok güzel, bizi de çağırın, biz de söyleyelim’ diyorlar. Bazı neneleri de getirdik buraya. Onlar da burada bizi izlediler. Onlar da ‘Yapın, devam edin’ diyorlar. Biz de devam ediyoruz. Mesela bir film yapmayı çok istiyoruz. İmkanlar kısıtlı olduğu için yapamıyoruz. Görüntüleri telefonda montajlayıp, düzeltiyorum, kanalıma yüklüyorum” diye konuştu.Videodaki tavırlarıyla dikkat çeken Jiyan Ceylan (4) ise “Hadise’yi çok seviyorum. Doktor olmak istiyorum” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Afganistanlı esnafın dükkanını mesken tutan gasp grubu turistlerin kabusu oldu

“İNŞALLAH ACUN AĞABEY TEKRAR ÇAĞIRIR”

Çocuklardan Nurullah Ceylan (15), “O Ses Türkiye’yi çok seviyoruz. Heyecanla gelmek istiyoruz. Okuldan gelince imkanlar el verdikçe gelmeye çalışıyoruz. Ben de hem sandalyeyi döndürüyorum hem de arkadaşlarıma yardım ediyorum. Şarkı da söylüyorum. Sesime güveniyorum, sanatçı olmak istiyorum. İnşallah olurum ileride” diye konuştu.

Videoda Hadise’yi canlandıran Ebru Ceylan (14) ise “Bizim hayalimizdi. İsmail ağabey ileköyde ‘O Ses’i çekiyorduk. Acun ağabey bizietti. Çok heyecanlıydık. Orası çok güzeldi. İlkİstanbul’a gittik ve burada çekimlerimizi çekiyoruz. Çok güzel çekimler yapıyoruz. Çok heyecanlandık. İnşallah o atmosferi yeniden yaşarız” dedi.

Videoda şarkıcı Murat Boz’u taklit eden Emin Ceylan (13) da “Acun ağabeye teşekkür ediyorum. Burada ‘O Ses Türkiye’yi canlandırdık. İsmail ağabeye de çok teşekkür ediyorum. Burada çok güzel şeyler yaptık, çok mutluyuz. İnşallah Acun ağabey biziçağırır. O atmosferi bir daha yaşarız” diye konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin grup konuşmasına EYTlileri davet etti

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri