slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Külliye iddialarının odağındaki Muharrem İnceden açıklama: Saraya ekmek çıkmayacak

Günlerdir konuşulan ‘Saraya çıkan CHP’li’ polemiğinin merkezindeki Muharrem İnce, sosyal medya hesabından biraçıklama yaptı. İncei, “Yaşananlara rağmen göreceğiz Saray’a buradan ekmek çıkmayacaktır. Bu ülkeye yaptıkları kötülükler ortadadır” dedi.

“İDDİALARIN SORUMLUSU…”

İddialar karşısında direneceğinieden İnce, “Her Cumhuriyet Halk Partili için, parti her şeyin önünde ve üstündedir. Partiyi korumak, partinin değerlerinin taşıyıcısı olmaktır. Ben değil, bütün partililerbirkaç günde istemediğimiz şeyleri yaşıyorsak bunun sorumlusu partide olup kendilerini partinin değerleriyle buluşturamamış insanlardır. Yaşananlara rağmen göreceğiz Saray’a buradan ekmek çıkmayacaktır. Bu ülkeye yaptıkları kötülükler ortadadır” dedi.

“AZİM VE KARARLILIKLA DİRENECEĞİM”

İnce, “Partimingeleceği için partinin değerleriyle buluşamamış insanlarla nasıl mücadele edeceksem, bu güzel vatanı Saray düzenine teslim etmemek için de aynı azim ve kararlılıkla direneceğimi tüm kamuoyuna saygıyla bildiririm” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  Öztrak TÜRMOBda basın mensuplarının sorularını yanıtladı

ERDOĞAN NE DEDİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Beştepe’ye giden CHP’li’ iddiasınatoplantısındaverdi. Erdoğan, “Hiçbir CHP’liyebaşkanı olması konusunda telkinde bulunmadık, çünkü Sayın Kılıçdaroğlu’ndan başkabirbaşkan olamaz” dedi.

“Böyle bir görüşmemiz olmadı” diyen Erdoğan, “Bu külliye’ye giren araç da çıkan araç da bellidir. Giriş çıkışlarda hepsinin künyesi bellidir. Herhalde bunlar kendi merkezleri gibi sanıyorlar buraya. Hiçbir CHP’liyebaşkanı olması konusunda telkinde bulunmadık, çünkü Sayın Kılıçdaroğlu’ndan başkabirbaşkan olmaz. CHP’nin başında kimin olduğundan bize ne. BuCHP’yeverenleri delegelerini alakadar eder. Olmayan bir şeyi ortaya atan gazeteciyi mazur görebiliriz. Bizden özür dilemiş. Peki bu iddianın üstüne tüy dikenbaşkanı ne yapacağız. İddia o kadar saçma ki. Konuyla ilgili açıklamayı arkadaşlarıma yaptırdım. Kılıçdaroğlu herkes konuşuyor Erdoğankonuşmuyor diyerek seviyeyi düşürdü. Meselenin dallanıp budaklanmasının üzerine çıkıp makamımı ortaya koydum. Ama o çıkıp hata ettim diyemedi” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  AK Parti Meclise sundu: Ömür boyu ücretsiz sağlık hizmeti kapsamına yargı mensupları da dahil edildi

NE OLMUŞTU?

Sözcü yazarı Rahmi Turan, “Beştepe’de Erdoğan’la görüşen CHP’li” başlıklı yazısında, bir CHP’linin Cumhurbaşkanı Erdoğan ilebir görüşme gerçekleştirdiğini iddia etti. Turan ayrıca Erdoğan’ın ismiolan CHP’liye ‘genel başkan olması gerektiğini söyledi’ iddiasında da bulundu.

Söz konusu iddiayı Cumhurbaşkanlığı kaynakları yalanladı. Turan ise bunun üzerine bahsi geçen ismin Muharrem İnce olduğunu söyledi ve haberin kaynağını Talat Atilla olarak gösterdi. Talat Atilla da haberi CHP’nin içinde bir isimden aldığını ve haberi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun teyit ettiğini söyledi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri