slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Lise öğrencisi alay konusu olunca 4 ayda 22 kilo verdi

Kahramanmaraş‘taöğrencisi Şerife Akçakoyun, kilolu olması ve arkadaş ortamında alay edilmesine kızarak 4 ayda 22 kilo verdi.

4 AYDA BÜYÜK BAŞARI

Lise 2’nci sınıf öğrencisi Şerife Akçakoyun, aldığıkilolarından kurtulmak için spora başladı. Okulda,kilosu nedeniyle arkadaşları arasında alay konusu olduğunu söyleyen Akçakoyun, spor eğitmeni Müjgan Paçacı sayesinde yaptığı çalışmalar sonrası 4 ayda 22 kilogram zayıflamayı başardı.

“ZOR OLSA DA İNANDIM”

Kilo verince artık boydan fotoğraflar çektirdiğini söyleyen Akçakoyun, “Zor olsa da zayıflayacağıma ve başaracağıma inandım. Okul ve spor ikisi biroldu ve birgelmemeyi de düşündüm ancak güzel sonuçlar aldıktan sonra devam ettirmeye karar verdim. 4 ay önce 85 kilogram ile başladım ve şu anda 63 kilogram oldum. Toplam 22 kilo zayıfladım” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Sağlık Bakanlığına alınacak 17 bin 689 personelin alım tarihi belli oldu

“İLK GELDİĞİNDE ‘ZAYIFLAR MIYIM?’ DİYORDU”

Zayıflamak ve sağlığına kavuşmak isteyenleri kısa sürede istediği kiloya getirdiğini söyleyen spor eğitmeni Müjgan Paçacı ise, “Şu anda Kahramanmaraş’ı hızla zayıflatıyoruz. Şerife de bunlardan biri oldu. Şerife salona ilk geldiğinde ‘yapabilir miyim? Zayıflar mıyım’ diye sorular sorardı. Ama motivasyon yüksek olunca ve grupla fonksiyonel olarak çalışmalar yapınca zayıflaması dahaoldu. Şerife şu anda pes etmediği için hedefine ulaştı” diye konuştu.

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri