slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Malezya Kraliçesi, Kuruluş Osman dizisine övgü yağdırdı

Malezya Kraliçesi Azizah Aminah Maimunah Iskandariah, sosyal medya hesabından takipçilerine başrolünü Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kuruluş Osman’ dizisini izlemeleri konusunda tavsiyede bulundu. Kraliçe aynı zamanda Diriliş Ertuğrul’un da 5 sezonunu izlediğini ancak doyamadığını söyleyerek Türk dizilerine olan hayranlığını ortaya çıkardı.

HERKESE TAVSİYEDE BULUNDU

Twitter hesabındaki paylaşımında Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerine hayranlığını dile getiren Kraliçe Azizah, “Diriliş’in 5 sezonunu izledimdoyamadım. Şimdi Kuruluş Osman’ı izliyorum. Herkesin favori Türk dizimi izlemesini tavsiye ediyorum. Konusu tamamen İslam ile alakalı.” ifadelerini kullandı.

Paylaşımını destekleyen bazı kullanıcılara daveren Kraliçe Azizah, kendisinden Türk dizisi tavsiyesi isteyen bir takipçisine de Payitaht Abdülhamid dizisini izlemesini önerdi. Bir süredir Twitter hesabını kapalı tutan Kraliçe, eylül ayında hesabını yeniden açmıştı.

Sıradaki Haberi Oku  Kiev sokaklarına Tosuncuk için yeni afişler asıldı

Kaynak: AA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri