slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Muharrem İncenin Yazın tatil yaptılar dediği teknenin sahibi konuştu

Beştepe‘ye giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü ileri sürülen CHP’li’ tartışması, her geçen gün farklı açıklamalarla alevleniyor.

‘Beştepe’ye giden isim’ olarak gündeme gelen CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, pazar günü Yalova’da düzenlediği basın toplantısında iddiaları yalanlamıştı.

İNCE’NİN SÖZLERİ YENİ BİR TARTIŞMA BAŞLATTI

CHP içindeki çeteyi işaret eden İnce, “Bu iş kurultaya yönelik mi bilemem. Bunu en iyi komployu kuranlar bilir. Evet benmerkezdeki bir çeteden bahsettim. Onlar kendini biliyorlar. Yazın aynı teknede tatil yaptılar” açıklamasını yapmıştı. İnce’nin bu açıklamasının ardından, yeni bir tartışma başladı.

3 İSMİN TEKNEDE BULUŞTUKLARI İDDİA EDİLDİ

Söz konusu teknede CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan ve CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ile Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk’ün, Çeşme’de bir iş insanına ait teknede buluştuğu iddiaları ortaya atıldı. Bu üç ismin, tekstilci Ahmet Tunaboylu’na ait olan ‘Sea Whisper’ isimli teknede buluştukları, ardından Çeşme’deki Altın Yunus Oteli’nden Dalyan’a geçtikleri, CHP’li Meclis Üyesi Mehmet Aksu’ya ait bir restorandayedikleri ve toplantı yaptıkları ileri sürüldü.

Sıradaki Haberi Oku  İmar planlarının görüşüldüğü İBB Meclisinde Özür dile gerginliği tartışmalara neden oldu

“ARKADAŞIM OLDUĞU İÇİN KAPTANIM BIRAKMIŞ”

2006 model, Cranchi 480 fly marka teknenin sahibi Ahmet Tunaboylu, DHA’ya yaptığı açıklamada,günü orada olmadığını, İzmir’de olduğunu belirtti.

Tunaboylu, “Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran arkadaşımız bizim. Benim teknenin kaptanına gelip, Altın Yunus Oteli’nden, Dalyan’da ‘Cevat’ın Yeri’ isimli mekana kadar kendilerini bırakmalarını istedi. Kaptan Tolga Pamir de bırakmış. Tolga Pamir sadece götürmüş ve bırakmış. Belediye Başkanı benim arkadaşım olduğu için götürmüş. Tekne benim evet, sadece Altın Yunus’tan Dalyan’a götürmüş. 15 dakikalık mesafe. Ben İzmir’deyim, tekne Çeşme’de. Mayıs ayında ne işimbenim. Kaptanım Tolga Pamir, götürmüş, bırakmış. Benim arkadaşım olduğu için bırakmış, yoksa bırakmaz” dedi.

NE OLMUŞTU?

Sözcü yazarı Rahmi Turan, “Beştepe’de Erdoğan’la görüşen CHP’li” başlıklı yazısında, bir CHP’linin Cumhurbaşkanı Erdoğan ilebir görüşme gerçekleştirdiğini iddia etti. Turan ayrıca Erdoğan’ın ismiolan CHP’liye ‘genel başkan olması gerektiğini söyledi’ iddiasında da bulundu.

Sıradaki Haberi Oku  Mansur Yavaş: Belediyenin eski dönemden 8,5 milyar lira borcu var

Söz konusu iddiayı Cumhurbaşkanlığı kaynakları yalanladı. Turan ise bunun üzerine bahsi geçen ismin Muharrem İnce olduğunu söyledi ve haberin kaynağını Talat Atilla olarak gösterdi. Talat Atilla da haberi CHP’nin içinde bir isimden aldığını ve haberi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun teyit ettiğini söyledi. Bu gelişmelerin ardından basın toplantısı düzenleyen Muharrem İnce iddiaları yalanlamış ve “Bu iş kurultaya yönelik mi bilemem. Bunu en iyi komployu kuranlar bilir. Evet benmerkezdeki bir çeteden bahsettim. Onlar kendini biliyorlar. Yazın aynı teknede tatil yaptılar” açıklamasını yapmıştı.

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri