slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Polis, aracına binen turist kadını önce yanlış yere götürüp ardından darp eden taksiciyi arıyor

Beyoğlu’nda bir taksicinin, tartıştığı Faslı kadın müşterisini darp ettikten sonra taksiden atarak yaralanmasınaolduğu iddia edildi. Polis, kadını araçtan attığı iddia edilen taksi sürücüsünü arıyor.

KURTULUŞ DEDİ, ORTAKÖY’E GÖTÜRDÜ

Olay, Dolapdere’de perşembe günü saat 17.00 sularında meydana geldi. İddialara göre; Fas uyruklu Sara Finai, Cumhuriyet Caddesi üzerinde durdurduğu taksiye bindi. Finai, taksi sürücüsüne Kurtuluş’a gitmek istediğini söyledi. Taksi sürücüsü ise bunun yerine onu Ortaköy’e götürdü. Taksicinin kendisini farklı yere götürdüğünü anlayan Faslı kadın, tercümanlık da yapan tanıdığı başka bir taksiciyi telefonla aradı. Tanıdığı taksiciye durumu anlatan kadın, telefonu vererek iki taksiciyi görüştürdü. Bu konuşmanın ardından da taksici aracınıçevirerek Sara Finai’yi bu sefer Dolapdere’ye getirdi.

Sıradaki Haberi Oku  Belediye Başkanı Kaplan, çocuklar için bizzat mesai harcıyor

FASLI KADIN HASTANELİK OLDU

Kadın, kendisini bir türlü istediği yere götürmeyen taksici ile tartışmaya başladı. Taksici, aracını durdurarak kadını darp etti. Bir süre sonra kadını taksiden atarak oradan uzaklaştı. Yere düşen kadın, ayağından ve kolundan yaralandı. Haber vermesi üzerineyerine gelen tanıdığı taksici kadını Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.

Faslı Sara Finai, hastanedeki tedavisinin ardından polis merkezine giderek kendisini darp edip taksiden atan kişiden şikayetçi oldu. Polis ekipleri, taksiciyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri