slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Rusya açıkladı: Putin, Erdoğanla Türkiye ziyaretinin tarihi konusunda anlaştı

Rusya Devlet Başkan Yardımcısı Yuriy Uşakov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin‘in TürkAkım doğalgaz boru hattının açılışı için Türkiye‘ye yapacağı ziyaretin tarihinin belirlendiğini söyledi.

Putin’in Türkiye ziyareti tarihinin belli olup olmadığı sorusu karşısında Uşakov, “Evet, TürkAkım’ın devreye alınması nedeniyle bir ziyaret olacak. Tarihini söyleyemem zira Türk tarafıyla mutabık kalınması gerekiyor, bunu söylemek için henüz erken” yanıtını verdi.

“LİDERLER KONUYU İSTİŞARE ETTİ”

Uşakov, “Liderler telefon görüşmesinde bu konuyu istişare ettiler, görüşme konusunda mutabakat sağladılar. Hatta somut süreler üzerinde de anlaştık ancak bunu daha sonra duyuracağız” dedi.

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya lideri Vladimir Putin’in beklenen Türkiye ziyaretinin, ocak ayının ilk yarısında gerçekleşmesini planladıklarını söylemişti.

Sıradaki Haberi Oku  Instagram çöktü! Keşfet çalışmıyor, akış yenilenmiyor

Rusya’nın Anapa kentinden başlayan TürkAkım, 930 kilometre boyunca Karadeniz’den ilerliyor ve İstanbul’un 100 kilometre batısında yerKıyıköy’de karaya çıkıyor.

Haber Videosu: Rusya açıkladı: Putin, Erdoğan’la Türkiye ziyaretinin tarihi konusunda anlaştı

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri