slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Rusyada bir adam, tartıştığı sevgilisini Jigolo deyince öldürdü

Rusya’da 20 yaşındaki erkek arkadaşı Daniil Vasiliev ile bir süredir birliktelik yaşayan 37 yaşındaki Aleksandra Palibnaya arasında tartışma yaşandı. Aleksandra, erkek arkadaşı Daniil’e tartışma sırasında “Jigolo” diye bağırınca, genç adam yanındaki bıçakla sevgilisini öldürdü.

TUTUKLANDI

Polis ekipleri, olayın bir numaralı şüphelisi olarak düşündüğü adamın annesinin evine baskın düzenledi. Annesi, oğlunun cinayeti kendisine itiraf ettiğini söyledi. Vasiliev, polisler gelmeden önce annesinin evinden otomobille uzaklaşmaya çalışmış, ancak kaza yapınca evden ve peşindeki polislerden uzaklaşamamıştı.

Güvenlik güçleri tarafından yakalanan ve adalete teslim edilen 20 yaşındaki katil zanlısı, polis sorgusunun ardından tutuklanarak cezaevinde konuldu.

KADININ BİR ÇOCUĞU VARDI

Daniil Vasiliev, cinayeti polislere itiraf ederken aynı zamanda kendisinden 17 yaş büyük olan sevgilisinin tüm masraflarını karşıladığını, hatta ona kıyafetler aldığını da itiraf etti. Bir çocuk annesi kurban ile Daniil Vasiliev’in ne kadardırolduğu bilinmiyor.

Sıradaki Haberi Oku  Ete baharat yerine bonzai karıştırarak ölüme neden olan kadın beraat etti

Haber Videosu: Rusya’da bir adam, tartıştığı sevgilisini “Jigolo” deyince öldürdü

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri