slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Son dakika: Erdoğandan Beştepeye giden CHPli iddiasına yanıt: Kılıçdaroğlundan daha ideal bir genel başkan olamaz

Türkiye’nin gündemini değiştiren gazeteci Rahmi Turan’CHP’li bir ismin Külliye’ye gittiğini ve Erdoğan’ın ‘Senibaşkan yapacağız’ dediğini iddia etmişti. İddia gündemden düşmezken Erdoğan söz konusu haberlereverdi. Erdoğan, “Hiçbir CHP’liyebaşkanı olması konusunda telkinde bulunmadık, çünkü Sayın Kılıçdaroğlu’ndan başkabirbaşkan olamaz” şeklinde konuştu.

“CHP’NİN BAŞINDA KİMİN OLDUĞUNDAN BİZE NE”

“Böyle bir görüşmemiz olmadı” diyen Erdoğan, “Bu külliye’ye giren araç da çıkan araç da bellidir. Giriş çıkışlarda hepsinin künyesi bellidir. Herhalde bunlar kendi merkezleri gibi sanıyorlar buraya. Hiçbir CHP’liyebaşkanı olması konusunda telkinde bulunmadık, çünkü Sayın Kılıçdaroğlu’ndan başkabirbaşkan olmaz. CHP’nin başında kimin olduğundan bize ne. BuCHP’yeverenleri delegelerini alakadar eder. Olmayan bir şeyi ortaya atan gazeteciyi mazur görebiliriz. Bizden özür dilemiş. Peki bu iddianın üstüne tüy dikenbaşkanı ne yapacağız. İddia o kadar saçma ki. Konuyla ilgili açıklamayı arkadaşlarıma yaptırdım. Kılıçdaroğlu herkes konuşuyor Erdoğankonuşmuyor diyerek seviyeyi düşürdü. Meselenin dallanıp budaklanmasının üzerine çıkıp makamımı ortaya koydum. Ama o çıkıp hata ettim diyemedi” şeklinde konuştu.

“AK PARTİ SEÇİMDEN SEÇİME GÖZÜKEN BİR PARTİ OLMAMIŞTIR”

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Geçtiğimiz haftatoplantımızın ardından bakanlarımızla bir araya geldik. Çarşamba günübaşkanlarımızla 7. olağan kongre sürecimizi ve gündemdeki meseleleri istişare ettik. Perşembe günü tarım şurası nedeniyle çiftçilerimizle buluşupgiderdik. Bugüne kadar yaptıklarımızı anlattık, yeni müjdeler verdik. İzmir’de cuma günü dolu dolu bir gün geçirdik. Dün de Katar’da yüksek stratejik komite toplantısını geliştirdik. İkili ve heyetler arası görüşmelerimizin ardından askerlerimizle bir araya geldik. Çok sayıda toplantımız da oldu özellikle bölgesele ve uluslararası durumları değerlendirdik.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul emniyetinde yeni dönem! 2 bin polise yaka kamerası takıldı

Kongre çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bu çalışma kademe kademe yayılarak devam ettiğine inanıyorum. AK Parti asla seçimden seçime milletin karşısına çıkan bir parti olmamıştır. Biz 365 gün, 24 saat bilfiil çalışan, milletimizle gönül gönüle yol yürüyen bir partiyiz. Milletimiz olaylar karşısındaki duruşumuzla bizi kendisinden bir parça gördüğü için hep yanımızdadır.

Ülkemizin her bölümünde özellikle 81 vilayetinin tamamında milletimizle gönül bağı güçlü, kararlılığı yüksek dava bilincine sahip bir teşkilat yapısıyla yolumuza devam edeceğiz. Partimizde sadece görev değişikliği olur. bizim gündemimiz ülkemize ve milletimize daha iyi nasıl hizmet edeceğimizdir. Partimizi de bu amacaolarak donatmaya çalışıyoruz. Ülkemizin 81 vilayetine yeni eserler kazandırmanın arayışı içindeyiz. Buna karşılık aldığıoranı olarak Türkiye’nin ikinci büyük partisinin gündemine baktığımızda başka şeyler görüyoruz.

“ŞİZOFRENİK VAKALAR”

Öncelikle ‘Bu hanım haddini bildiriniz’ diyerek bir sataşmada bulunuyorlar. Dün Katar’dan dönerken şizofrenik vakalarla caddelerbu ne olacak diye bir soru soruldu; şizofrenik vakalar sadece caddelerde değil, parlamentonun içinde de var. Önce bu vakaları parlamentodan temizlemek lazım. Bunun adımlarını atmak lazım. Bunlardan parlamentomuzu temizleyemezsek yazık olur. Bu temizliği yapmamız lazım. Burada da en önemli iş size düşüyor, köşelerinizde bunları yazmanız lazım.

Sıradaki Haberi Oku  Kandilli Rasathanesi Müdürü Özenerden dikkat çeken deprem açıklaması: Minimum 7,2 şiddetinde olacak

Başörtülü hanımlara had bildirmeye kalkanlar ortaya çıkmaya başladı. Onlar cezaevine gönderebilyorbunlar dokunulmazlık zırhına sığınarak bu ifadeleri kullanıyor. Dokunulmazlık olmazsa bu şizofrenik kişiler bu adımları atabilir mi? Gidecekleri yer bellidir, o da akıl hastanesidir.Beklerim ki bu hakareti yapan zat ben dokunulmazlığımdan vazgeçiyorum desin. Özürmüş mözürmüş bunlar geçiştirme. Yüreğin varsa dokunulmazlık hakkımı kaldırın, hukukta bu mücadeleyi verelim desin. Bunların eskiden gelme alışkanlıkları varbu alışkanlıkların artık parlamentoda yerinin olmaması gerekir.

“CHP’LİLERİN İÇ DALAŞMALARI…”

Varsınlar CHP’liler kendi iç dalaşmalarını kapalı kapılar arkasında gerçekleştirsinler. Yalan üzerine bu süreci inşa etmeye çalışıyorlar. Ama ne olur milletin yakasından artık düşsünler. Bir günparti faşizmde, bir gün emperyalizmin sözcülüğüne savrulan bir partiden en köy olur ne kasaba. Nitekim. Milletimiz de bu gerçi gördüğü için CHP’yi belli biroranının üzerine çıkarmıyor. Mahalli seçimlerde kazandıkları birkaçbunların dengelerini iyice bozdu. Şimdi biz bu şartlarda Ankara’yı yönetemeyiz diyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  İzmirde Alevi vatandaşların evlerine yazılan çirkin ifadelerle ilgili soruşturma başlatıldı

Ben buradasın Ankara’nın suyundaki kirliliği gideremem’ diyorlar. Şu andan itibaren parayı yönetme sanatın ortaya koyman gerekir. Varsa bu kabiliyetin bu adımı atarsın. Krediyi bulmak senin işin. Aynı şey İstanbul için de geçerli. Biz de bu mesleği icra ettik. Görevlendirdiğimiz bu konuda başarılı arkadaşlarım var, şahsım adına bu mesleği ben de yaptım. CHP yönetiminden 2,5 milyar dolar borçla belediyeyi aldım, susuz İstanbul’u suya kavuşturduk. Atıknoktasındaki endönemde her tarafı temizledik.

NE OLMUŞTU?

Sözcü yazarı Rahmi Turan, “Beştepe’de Erdoğan’la görüşen CHP’li” başlıklı yazısında, bir CHP’linin Cumhurbaşkanı Erdoğan ilebir görüşme gerçekleştirdiğini iddia etti. Turan ayrıca Erdoğan’ın ismiolan CHP’liye ‘genel başkan olması gerektiğini söyledi’ iddiasında da bulundu.

Söz konusu iddiayı Cumhurbaşkanlığı kaynakları yalanladı. Turan ise bunun üzerine bahsi geçen ismin Muharrem İnce olduğunu söyledi ve haberin kaynağını Talat Atilla olarak gösterdi. Talat Atilla da haberi CHP’nin içinde bir isimden aldığını ve haberi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun teyit ettiğini söyledi.

Haber Videosu: Son dakika: Erdoğan’dan ‘Beştepe’ye giden CHP’li’ iddiasına yanıt: Kılıçdaroğlu’ndan dahabirbaşkan olamaz

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri