slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

TİM ve TİM Başkanı İsmail Güllenin sosyal medya hesapları çalındı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve TİM Başkanı İsmail Gülle’nin sosyal medya hesapları hacklendi. Söz konusu eylemi gerçekleştiren kişi veya kişiler hakkında hukuki işlem başlatıldığı bildirildi.

HUKUKİ İŞLEM BAŞLATILDI

TİM’den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Başkanımız İsmail Gülle’nin sosyal medya hesaplarına siber saldırı gerçekleştirildiği ve başka şahıslar tarafından hesapların belirli bir süre yetkisiz olarak kullanıldığı belirtildi. Açıklamada, söz konusu eylemi gerçekleştirenler hakkında hukuki işlemlerin başlatıldığıedildi.

“TİM VE İHRACATÇILARIMIZ TÜRKİYE DAVASI İÇİN ÇALIŞMAKTADIR”

Açıklamada, “Duruşundan aslavermeyecek olan Türkiye İhracatçılar Meclisi ve ihracatçılarımız, dış ticaret fazlası veren Türkiye davası için çalışmaktadır.” denilen açıklamada,Yetkisiz kişilerce itibarımızı zedelemeye yönelik kötü niyetli olarak yapılan sosyal medya paylaşımları, beğeniler ve tüm sosyal medya işlemleri hiçbir suretle Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanımız İsmail Gülle ve kurumumuz görüşlerini temsil etmemektedir.” ifadelerine yer verildi.

Sıradaki Haberi Oku  Emmy Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Haluk Bilginer İstanbula geldi

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri