1 sene önce
1 sene önce

Uniqon Güvencesi ile Yenidoğan Setleri

Doğum sonrası dönemde bebeklerinizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için doğru kıyafet ve ürün seçimi yapmak durumundasınız. Pike ve nevresim takımları da bu tercihlerden iri olacaktır. Uniqon simli firma, alış verişlerinizi daha kolay ve daha sağlıklı hale getirebilmek adına set çalışmaları ile hizmet vermeyi tercih ediyor. Yenidoğan seti de bunun en güzel örneklerinden bir tanesidir.

Ürün içeriğinde birçok farklı detaya da yer verilmiş ve ihtiyaçlarınıza daha hızlı bir şekilde yanıt alma şansına sahip olacaksınız. Hastane çıkışı ürünler için de aynı durum geçerli ve web sitelerinde yer alan kategorilere göz attığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde görebiliyorsunuz.

%100 pamuklu kumaş detayına da değinmek gerekiyor ve bebeklerinizin vücut sağlığını koruyacak olan bu detay ile birlikte sizler de taleplerinize doğrudan yanıt alma şansı elde ediyorsunuz. Yenidoğan seti ve çok daha fazlası için hemen şimdi ziyaretlerinizi gerçekleştirebilir ve bu markanın sunduğu ayrıcalıklardan sizler de faydalanabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Sağlık Bakanlığına alınacak 17 bin 689 personelin alım tarihi belli oldu

Teslimat ve İade

Ödemesini yaptığınız ürünler, maksimum 10 iş günü içerisinde kargoya teslim ediliyor ve yola çıkartılıyor. Bu süreçte sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz ve zaten her türlü sorun ya da şikayet durumunda iade ve değişim hakkına sahipsiniz. İsme özel baskılı ürünler dışında tüm ürünleri iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. Online alış verişi güvenilir hale getiren kurumsal bir firmadan bahsediyoruz ve aslında onları popüler kılan en önemli unsurlardan biri de kesinlikle budur.

Hastane çıkışı ve diğer tüm ürünleri incelemek için web sitelerine göz atabilir ve merakınızı giderebilirsiniz. Rekabetin yoğun olduğu bir sektörde hizmet veriyor ve başarılı çalışmalara imza atarak sektörün zirvesine yerleşiyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  İndirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar, sabahın ilk saatlerinde AVMlere akın etti

https://www.uniqon.com.tr/urun-kategori/bebek/penye-setler/

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.