slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

2019 yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye kazanan talihli parasını almazsa 70 milyon kamuya aktarılacak

Milli Piyango’nun 2019 yılbaşı özel çekilişinde 70 milyonluk büyük ikramiye tam bilete çıkmıştı. Ancak aradan geçen onca zamana rağmen talihli ortaya çıkmadı. Tüm Türkiye‘nin merak ettiği talihli için Milli Piyango sitesine sayaç kondu. Talihlinin parasını alması için 28 günü kaldı. Gizemini koruyan talihlinin parasını almadığı takdirde 70 milyonun ne olacağı ise merak konusu oldu.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE KULLANILACAK

31 Aralık tarihine kadar talihli parasını almazsa 70 milyonluk büyük ikramiye Hazine’ye devredilecek ve sosyalprojeleri kapsamında kullanılacak. Milli Piyango Genel Müdürü Bekir Yunus Uçar, “Yıl sonuna kadar alınmayan ikramiyelerpayı olarakyapımında, hastane yapımında,yapımı gibi sosyal projelerde değerlendirilmek üzere Hazine’ye aktarılıyor. Talihli yıl sonuna kadar parasını almazsa 70 milyon sosyalprojelerinde kullanılmak üzere kamuya aktarılacak” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Güvende Kalın

ÜSKÜDAR’DAKİ SEYYAR BAYİDE SATILMIŞTI

Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiye isabet eden tam biletin Üsküdar’daki bir seyyar bayide satıldığı ortaya çıkmıştı. Söz konusu ikramiye ‘7615536’ numaralı tam bilete isabet etmişti.

Haber Videosu

: 2019 yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye kazanan talihli parasını almazsa 70 milyon kamuya aktarılacak

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri