slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Ahmet Davutoğlu, AK Parti ve HDP seçmeninin oyunu alabilmek için eski HDPli siyasetçilerle görüşüyor

AK Parti‘den ayrılarak yeni parti hazırlıklarını sürdüren Ahmet Davutoğlu, HDP ve AK Parti’yeveren seçmen üzerinde etkili olabilmek için pek çok Kürt siyasetçiyle görüşüyor. Kulis bilgilerine göre, HDP’den istifa eden eski Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan veeski HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan’ın adı yeni parti için geçiyor.

İhraç istemiyle disipline sevk edildikten sonra AK Parti’den istifa eden eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Doğu ve Güneydoğu illerinde pek çok isimle görüşüyor.

Pek çok eski AK Partibaşkanının çalışmalara Babacan’dan önce başlayan Davutoğlu ileedeceği konuşuluyor ve bazı isimler de telaffuz ediliyor.

DAVUTOĞLU’NDAN KÜRT SİYASETÇİ HAMLESİ

Tarafsız Haber Ajansı’ndan Ferit Aslan’ın kulis bilgilerine dayandırdığı haberine göre, HDP’den istifa eden eski Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan veeski HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan’ın adı Davutoğlu’nun kuracağı partinin kurucular kurulu üyeleri arasında geçiyor. Eski HDPUfuk Uras’ın da Davutoğlu’nun kuracağı partiye destek vereceği belirtiliyor. Alevi derneklerinden bir ismin de kurucular arasında yer alması bekleniyor.

Sıradaki Haberi Oku  Sahile vuran cismi gören vatandaşlar telefona sarıldı

Haber Videosu: Ahmet Davutoğlu, AK Parti ve HDP seçmeninin oyunu alabilmek için eski HDP’li siyasetçilerle görüşüyor

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri