slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

AK Partiden ayrılan Ahmet Davutoğlu, Kılıçdaroğlunun konuşma yaptığı dernekte görüntülendi

Avrasya Sanayi ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Kurul toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir konuşma gerçekleştirirken AK Parti‘den ayrılan ve yeni parti kurma çalışmalarına start veren eski Başbakan Ahmet Davutoğlu dinleyiciler arasında yer aldı.

AK Parti’den ayrılan ve yeni parti kuracağını duyuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, uzun süre sonra ekranlarda görüntülendi. AK Parti yönetimiyledüşen ve ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edildikten sonra düzenlediği basın toplantısıyla istifa kararı aldığını duyuran Davutoğlu, Avrasya Sanayi ve İş Adamları Derneği Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

KURULDA TANIDIK SİMALAR YER ALDI

Genel Kurul’da Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu gibicamiasından tanıdık simalar yer aldı.

Sıradaki Haberi Oku  Rolex Saat Alan En Güvenilir Adres

DAVUTOĞLU DİKKAT ÇEKTİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun konuşma gerçekleştirdiği kurulda Davutoğlu da dinleyiciler arasında yerini aldı. Başbakanlığı döneminde CHP liderine yönelikeleştirileriyle gündeme gelen Davutoğlu’nun bu programda görüntülenmesi dikkat çekti.

Haber Videosu: AK Parti’den ayrılan Ahmet Davutoğlu, Kılıçdaroğlu’nun konuşma yaptığı dernekte görüntülendi

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri