slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Alarm Sistemlerinde Güvenin Adresi

Alarm ve güvenlik sistemleri, ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir. 30 yıla yakın süreden beri bu sektörde hizmet veren firma, ürün ve hizmetlerinin kalitesi ile ülkemizde ve yurt dışında güvenilen bir marka haline gelmiştir. Firma, tüm ürünlerinin tasarım, üretim ve dağıtımı ile satış sonrası servis hizmetlerini kendisi yapıyor.

Firmanın ürünleri sadece ülkemizde değil, yurt dışında da onay almış ürünlerden oluşuyor. Firma, Türkiye’de bir ilk olarak 20’den fazla endüstriyel tasarım, faydalı model ve patent belgelerine sahip bulunuyor. En kaliteli alarm sistemleri ürünlerini, en düşük fiyatlarla müşterileri ile buluşturan firma, Ar-ge faaliyetleri ile de ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor.

Ev Alarm Sistemleri

Sıradaki Haberi Oku  MEB iki sınavın tarihini erteledi

Firma, ev alarm sistemleri ile ilgili her türlü donanım ve yedek parçanın üretimini yapıyor. % 100 yerli üretim olan bu sistemlere, akıllı telefonlardan kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Böylece, anlık bildirim alma, sistemi devreye alma veya çıkarma ile tüm kullanıcılara bildirim gönderme gibi işlemler yapılabiliyor. Firmanın sitesinde, sistemler ile ilgili görsellere ve tüm detaylara ulaşılabiliyor.

Diğer Hususlar

Firma ayrıca, elektronik kilit ve kapı ürünleri, iş yeri alarm sistemleri, otomotiv sanayi veoem üretim ile savunma sanayi ürünleri ile de sektöre öncülük yapıyor. Firma, ürünlerinin üretimini kendisi yaptığından, servis ve yedek parça konusunda da, müşterilerine en kaliteli ve hızlı hizmeti sunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Kasım ayı enflasyonu sonrası memur ve emekli zammı ne kadar olacak?
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri