Araç kiralama hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üretmeye devan eden firma, lüks araç, orta sınıf araç, ekonomik araç, ticari araç, vip tarzı araç, arazi aracı ve otomatik vites özelliğine sahip araç kiralama çözümleri sunuyor. https://www.trabzoncar.comadresini ziyaret ederek şirketin hizmet kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Havalimanı Hizmeti

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde şehir içi seyahatinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için özel havalimanı kiralık araç hizmetine ihtiyaç vardır. Trabzon havalimanı kiralık araç hizmetinde, uçağın iniş saatinde kiralık araç çıkış bölümünde hazır bir şekilde bekliyor. Firma siteden beğenip kiraladığınız aracı çıkışa getiriyor ve sözleşme işlemlerini de burada gerçekleştiriyor. Araba kiralama işlemlerinde havalimanına araç getirme işlemleri firma tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Okey Oynama Platformu

Uçağınız hangi saatte inerse insin firma çıkışta kiraladığınız otomobili hazır bir şekilde bekletiyor. Bu hizmet sayesinde ulaşımla ilgili her hangi bir problem yaşamıyorsunuz. Şirket elemanları teslim işlemi esnasında araç kullanım şartları konusunda bilgi veriyor. Ayrıca imzaladığınız sözleşmede de bu şartlar maddeler halinde yer alıyor. Bu maddeler içerisinde kabul etmediğiniz bir madde olursa bildirmelisiniz. Aksi halde sözleşmeyi imzaladığınız zaman o maddeler sizi bağlıyor.

Transfer Hizmeti

Vip tarzı araçlarla transfer keyfini doyasıya yaşamanız için lüks araçları hizmetinize sunan firma, arazi araçları konusunda da tercih ediliyor. Ayrıca şoförlü araç kiralama hizmetiyle ilgili konularda da firmayı aramanız yeterlidir. Firma lüks araçların kiralanması ve vip transfer işlemleri konusunda rakiplerini geride bırakmış durumda.

Sıradaki Haberi Oku  Kadıköyde mobil belediye hizmeti başladı

Konforlu yolculuk imkanı sunan şoförlü araç kiralama hizmetinde görevli şoförler, bu işte uzun yıllar hizmet vermiş kişilerden oluşuyor. Müşteri karşılama, misafir karşılama ve kafile karşılama gibi konularda deneyimli bu şoförler, trafik kurallarına uyarak güvenli transfer hizmeti sunuyor.

Online Araç Kiralama

Araç kiralamada otomatik veya manuel vitesli araçları sitedeki filoda bulabilirsiniz. Araç tercihinde online rezervasyon imkanı sunan şirket, kasko konusunda müşteriye güven veriyor.

Her Zaman Araç Kiralayabilirsiniz

Oto kiralamada dört mevsim kaliteli hizmet parolası ile yola çıkan site, 7/24 hizmet veriyor. Siteye günün her saatinde giriş yaparak istediğiniz kiralama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Site web tasarım kategorisinde profesyonel özelliklere sahip ve temaları da aynı şekilde sade ve kullanışlı özelliklere sahiptir.

Sıradaki Haberi Oku  Son Dakika: Erdoğandan Adil Öksüz açıklaması: Operasyonla karga tulumba alınıp gelinir mi, görürüz

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: [email protected]

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE