1 sene önce
1 sene önce

Ayak Sağlığının Önemi

Ortopedi bilimi ayak sağlığı üzerine çalışmalar yapıyor olsa da ayak sağlığına özel uzmanlık ihtiyacı ortaya çıktığı için podoloji dediğimiz ayak bilimi kavramı doğmuştur. Ayak sağlığında çıkan problemler hem hareketlerimizi kısıtlayabilir hemde iç organlarımızı etkileyecek boyutta sorunlarla bizlerin hayatını etkileyebilir. Toplumumuzun yarısında fazlası hayatının her hangi bir evresinde ayak sorunları ile karşılaşabilmekte. Bu ihtiyaca cevap olarak her geçen gün podoloji üzerine hizmet veren ayak sağlığı merkezi sayısı artmaktadır.

Ayak Sağlığı Merkezi Seçimi

Ayak sağlığımızda yaşadığımız sorunların tanısı, tedavisi ve bakımı sürecinde kendimizi konusunda uzman podologların ellerine teslim etmeliyiz. Ayak sağlığının devamlılığını sağlayabilmek için koruyucu ve önleyici medikal bakımlar yapan ve ayak hastalıklarının tedavisinde de en güncel tedavi yöntemlerini uygulayan Podolog Nihat Divarcı ayak sağlığı konusunda isim yapmış önemli uzmanlarımızdan bir tanesidir.

Sıradaki Haberi Oku  Erdoğanın veto ettiği termik santral teklifi yeni haliyle Mecliste kabul edildi

Klinikte medikal bakım hizmeti alanında bir çok alternatif bakım uygulamaları sunuluyor.

Hastalık tedavileri konusunda tırnak batması, nasırların tedavisi, topuk veya ayak derisinde oluşan deformasyonlara uygun hizmetler sunuluyor.

Hastalara Podolog Nihat Divarcı’nın sağlık merkezinin internet sitesinde de bahsettiği gibi en güncel tedavi yöntemleri dezenfekte edilmiş özel ekipmanlar eşliğinde steril ortamlarda uygulanıyor.Tırnak mantarı gibi iyileşmesi uzun süren ayak hastalıklarında da güncel tedavi yöntemlerinden lazer ile hastaları iyileştiriyor

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.