slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Bakan Soylu: Kılıçdaroğlu Devlet beni izliyor diyor, peki izledi de ne oldu?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemal Kılıçdaroğlu‘nun peşine adam takıldığı yönündeki iddialarına yanıt verdi. Soylu, “Deli saçması birbu. ‘Devlet beni izliyor’ diyor, peki izledi de ne oldu? Ne yapacaktınız da devlet bunu engelledi?” şeklinde konuştu.

“BU ZİHNİN HASTALIKLI HALİ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kanal 7’de Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulusi programında gündeme dair soruları yanıtladı.

Soylu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun peşine adam takıldığı yönündeki iddiaya, “Bu bir zihnin hastalıklı hali. Birilerinin peşine adam takıldıysa devlette bunu bilmemek mümkün değildir. Deli saçması birbu. ‘Devlet beni izliyor’ diyor, peki izledi de ne oldu? Ne yapacaktınız da devlet bunu engelledi? Siyaset açık bir alandır. Kendine gelen haberleri doğru sayarak, bir süreç oluşturmak isteyebilir. Bunu daha çok marjinal partiler yapardı geçmişte. Bunu konuşmaya bile gerek yoktur, marazi bir haldir, yok hükmündedir” yanıtını verdi.

Sıradaki Haberi Oku  Kandilli Rasathanesi Müdürü Haluk Özener: Kuzey Anadolu Fayı, İstanbul için büyük bir tehlike yaratmakta

Bakan Soylu’nun açıklamalarından satırbaşları şu şekilde;

(FETÖ’nün ‘TSK imamı’) Adil Öksüz’ün nerede olduğunu biliyoruz. Ama bizde kalsın. Nasıl PKK’ya, DHKP-C’ye biz izleme yapıyorsak aynısını FETÖ’ye de yapıyoruz. Ankesör ve büfe soruşturmalarında yüzde 40 etkin pişmanlık oldu.

(Kanun Hükmünde Kararname’lerle ilgili) 15 Temmuz akşamını hephatırlayalım. Bugün Türkiye Cumhurbaşkanı (Recep Tayyip Erdoğan) yaşıyor, yaşamama ihtimalimıydı? Allah’ın bir taktiri bugün yaşıyor. Burada Türkiye’nin üstünde büyük bir oyun oynandı. Türkiye çok büyük bir terör eylemi yaşamış. Devletalmasın mı? Devleti kaptırırsak yarın her şeyi kaptırırız.

FETÖ SÜRECİ

FETÖ süreci canlı bir süreç. Matruşka bebeği gibi düşünün. FETÖ sadece bir terör örgütü değil aynı zamanda bir istihbarat örgütüdür. ve bunu sökmek çokdeğildir. ByLock da örgütün iletişim mekanizmasıdır. Daha önceden belirlenen insanların ifadeleri var, sınav soruşturmalarından elde edilen bilgiler var. Burada görüyoruz ki kapağı daha yeni açılan bir çember var. Bylock’un ilk keşfedilme zamanı 3-4 yıl önce bizim şuandaki teknik kabiliyetlerimiz o döneme göre çok daha yüksek. O dönemde tespit edilemeyenler şu anda tespit edildi ve yeni birbulundu. Vatandaşımız rahat olsun biz FETÖ konusunda içeride arıza bırakmayız. ABD hala elebaşını tutuyor. Oranın finansal gücünü müdahale ediyor. Biz ABD’de bunların ne noktada olduğunu avcumuzun içi gibi biliyoruz. Biz biliyoruz da ABD bilmiyor mu?

Sıradaki Haberi Oku  Bursada koronavirüs tedbirlerine uymayan yerlere baskın

BEŞTEPE’DEKİ CHP’Lİ İDDİASI

(Bir CHP’li Beştepe’de Erdoğan’la görüştü iddiası) Siyasi açıdan ahlaksal birvar ortada. Bir yalanı bir gerçek olarakeden birbaşkan var. Kandırıldı, kandırılmadı bunuetmesi gereken kişi kendisi. Sahteplakaları var, ismin kim olduğu ortaya çıktı. Olay çok somut ortada.

(‘CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun peşine adam taktınız mı? Devlet imkanlarını kullanarak CHP’de bir açık arama gibi bir tutumunuzmı?’ sorusuna) Bu bir zihnin hastalıklı hali. Birilerinin peşine adam takıldıysa devlette bunu bilmemek mümkün değildir. Deli saçması birbu. ‘Devlet beni izliyor’ diyor, peki izledi de ne oldu? Ne yapacaktınız da devlet bunu engelledi? Siyaset açık bir alandır. Kendine gelen haberleri doğru sayarak, bir süreç oluşturmak isteyebilir. Bunu daha çok marjinal partiler yapardı geçmişte. Bunu konuşmaya bile gerek yoktur, marazi bir haldir, yok hükmündedir.

Sıradaki Haberi Oku  Mike Tyson: Ölümü dört gözle bekliyorum

CHP’ye seslenmek istiyorum: Doğu ve Güneydoğu’damısınız? HDP ve PKK’yaitiraz etmiyorsunuz? Bir sorgulayın kendinizi. Oradayapma şansına AK Parti sahipse siz de olabilmelisiniz. CHP’nin doğu ve güneydoğu’da olmayışı demokratik bir korkudur. Demokrasi sadece Ege’de yok.

Haber Videosu: Bakan Soylu: Kılıçdaroğlu ‘Devlet beni izliyor” diyor, peki izledi de ne oldu?

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri