slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Barış Pınarı Harekatına gönüllü olarak katılmak isteyen 72lik dede, kendini astı

Muğla‘nın Milas ilçesinde, evinin avlusunda kendini iple asan Mustafa D. (72), yaşamını yitirdi. Mustafa D, bir süre önce TSK’nın Suriye’deki terör unsurlarının kökünü kazımak için başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na gönüllü katılmak için başvurmuş, mahalleli tarafından omuzlarda taşınmıştı.

PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI

Damlıboğaz Mahallesi’nde yaşayan 3 çocuk ve 6 torunu bulunan Mustafa D, evinin avlusunda kendini asarak yaşamınaverdi. Bu sabah yakınları tarafından cesedi bulunan Mustafa D’nin psikolojik sorunları olduğu öne sürüldü. Yapılanyeri incelemesinin ardından Mustafa D’nin cesedi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

BARIŞ PINARI HAREKATINA GÖNÜLLÜ KATILMAK İÇİN BAŞVURMUŞTU

Mustafa D, bir süre önce ‘Barış Pınarı Harekatı’na gönüllü olarak katılmak için başvurmuş, mahalle halkınca bu davranışı sonrası omuzlarda taşınmıştı. Psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Mustafa D’nin ölümü mahallede üzüntü yarattı. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbulda barajlar alarm veriyor! İSKİ Genel Müdürü tasarruf çağrısı yaptı

Kaynak: DHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri