slot siteleri bahis siteleri hacklink
1 sene önce
1 sene önce

Baskistore Nedir?

Baskıstore ihtiyaca yönelik işletmelerin veya şahısların ihtiyacına yönelik baskıların yapımında görev alan bir web sitesidir. Yaka kartından hamburger kutusuna dek pek çok baskı işinizi halledebileceğiniz bir web sitesi bu siteden ihtiyacınıza yönelik baskılar yaptırabilirsiniz.

Baskistore Neler Yapabilir?

Baskistore her türlü matbaa hizmetleri broşür basımı cepli dosya basımı sticker da dahil olmak üzere çok sayıda matbaa hizmetinden yararlanabilirsiniz. kutu & ambalaj ürünlerinde gıda kutuları ve kozmetik kutuları baskıları yapılabilmektedir. Anlaşmalı matbaa hizmeti vermektedir fatura basımı, gider pusulası, irsaliye fatura basımı ve sevk irsaliyesi baskıları yapılabilmektedir.

Baskistore Sektörel Baskılar

Sektörel baskılar da çok sayıda sektöre baskı yapabilmektedir. Avukat dosyaları ve kartvizitleri gibi cafe ve restorantlarda menü basımı ve servis basımı gibi baskılar da yapabilmektedir. Eczacılık sektöründe eczane kartvizit basımı yapılır. Eğitim ve danışmanlık sektöründe sertifika basımları özel tasarımlar da dahil olmak üzere baskılar yapılabilmektedir. Gayrimenkul inşaat sektöründe çokça baskılar yapılabilmekte zarf basımı , yatay kartvizit ve oto kokusu gibi pek çok baskılar mevcut taleplerinizi karşılayabilecek şekilde hazırlanabilecektir. Hayvan severlerin ilgisini çekebilecek kartvizitler de mevcut olmakta renkli pet shop kartvizitleri özel tasarımlarla alıcının hayal ettiği şekilde tasarımı yapılır.

Sıradaki Haberi Oku  Yedek Teker Nasıl Kullanılır?

Baskistore En Çok Tercih Edilenler

Çok sayıda ürünün tercih edildiği baskistore de eczane magnet gibi çiltli fatura basımı da çok sayıda kişinin tercih ettiği ürünlerdendir. Çizgili avukat antetli kağıt, E-Ticaret irsaliye ve restoran broşürleri ihtiyaç sahiplerinin baskistore de ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamasına olanak sağlıyor.

Neden Baskistore?

Baskistore müşterinin isteğe bağlı kişiye özel tasarımlarıyla kendini farklı hissetmesine olanak sağlar. Çoğu meslek grubunda kartvizitler kullanılmakta neredeyse kartvizit kullanmayan meslek grubu yok denecek kadar az bulunmakta işletmenizin çalışanlarına özel veya özel bir fuar düzenlediğinizde fuara özel kartvizitlerinizi baskistore de yaptırabilirsiniz ilgi çekici gözlük şeklinde kartvizitlerle farklılaşabilirsiniz. İşletmeniz de çalışanlarınız için özel isteğe bağlı yuvarlak ve kare şeklinde bardak altlıklarına ulaşabilir bu sayede çalışma alanınızın kuru kalmasına ve önemli evraklarınızın ve kullanılan mobilya , teknolojik cihazların da bu sayede zarar görme olasılığını düşürebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  havuzdayim.com
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.