slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Çakar lamba kullanımının yasaklanmasının ardından tepe lambası kullanımı başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan düzenlemeyleveyönetimlerde bulunan üst düzey yönetici,müdür ve daire başkanlarının araçlarında bulunan çakar lamba kullanımı yasaklandı. Bu süre içerisinde birçok araçtan çakar lamba sökülürken, bu sefer de trafikte tepe lambalı araçlar görülmeye başlandı.

ÇAKAR GİTTİ, TEPE LAMBASI GELDİ

İçişleri Bakanlığı’nın düzenlemesiyle 1 Kasım itibariyle trafikte geçiş üstünlüğü sağlayan çakar lamba kullanımı kısıtlandı. Yasak kapsamında kamuda,yönetimlerde, diğer mesleklerde ve üniversitelerin üst düzey yönetici,müdür ve daire başkanlarının araçlarında bulunan çakar lamba sistemleri söküldü. Ancak geçen süre içerisinde bu sefer de yasak olmasına rağmen bazı araçlarda tepe lambası kullanımı başladı.

KAMERAYI GÖREN EMNİYET ŞERİDİNDEN ÇIKTI

Kullanması yasak olmasına tepe lambası kullanan bir çok yetkisiz araç İstanbul’da trafiğin en yoğun olduğu saatler olan sabah ve akşam saatlerinde lambalarını yakarakşeridini kullanmaya devam ediyor. Yaşanan bu anlar ise kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Kameraların çekim yaptığını gören bazı araç sürücülerişeridinden çıkarken bazıları da hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ettiği görüldü.

Sıradaki Haberi Oku  Koronavirüse karşı genel tebliğ hazırlandı

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri