slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Çamaşır Makinesinin Yumuşatıcı Bölmesi Su Dolu Kalıyor

Yumuşatıcı haznesi, çamaşır makinenizdeki yıkama programında çamaşırlarınızın yumuşak ve etkileyici bir kokuya sahip olmasına yardımcı oluyor. Su ve deterjan sertliğini ortadan kaldırarak, makinenizde yıkanan tüm çamaşırların yumuşacık ve hoş kokulu olmasını sağlayan yumuşatıcıyı, her yıkama programında kullanmanız gerekir. Çamaşır makinenizin deterjan haznesinde bir adette yumuşatıcı bölümü bulunur. Seçtiğiniz yıkama programına ve yıkama yapacağınız çamaşır yoğunluğuna(miktarına) uygun seviyede yumuşatıcıyı buraya doldurmalısınız. Eğer yıkama programı sonrasında çamaşır makinenizin yumuşatıcı bölmesine su doluyor ise Göztepe Arçelik Servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Yumuşatıcı Bölmesinde Neden Su Kalır?

Çamaşır makinenizde deterjan haznesinde bulunan yumuşatıcı bölmesinde su kalması sorunu birden fazla nedenle meydana gelebilmektedir. Çamaşır makinesi yumuşatıcı bölgesinde su kalması sorunu genellikle deterjan haznesinde veya üzerindeki su giriş deliklerinde tıkanıklık meydana gelmiş olmasıdır. Çamaşır makinesinin yumuşatıcı haznesindeki yumuşatıcının tamamen gitmemesine ve yıkama programı sonrasında içerisinde su kalmasına neden olabilir. Böyle bir durumda Bulgurlu Arçelik Servisi teknikerlerimiz, çamaşır makinenizin deterjan haznesini ortasındaki mavi parçaya bastırarak, yerinen çıkartıp, iyice temizlemenizi tavsiye ediyor. Bu işlemi yaparak, çamaşır makinenizin deterjan haznesindeki yumuşatıcı bölmesinde su kalması şikayetinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak bu müdahaleniz yetersiz kalırsa çözüm için mutlaka profesyonel destek almalısınız.

Sıradaki Haberi Oku  Bakan Soylu: Yunanistana 150 bin civarında kişi geçti

Çamaşır makinesinin yumuşatıcı bölmesinde su birikmesi(kalması) sorunu için Örnek Mahallesi Arçelik Servisi uzman teknikerleri, su giriş kanallarını kontrol etmektedir. Çamaşır makinelerindeki deterjan haznesinin yumuşatıcı bölmesinde yumuşatıcının ön yıkama ve yıkama aşamalarında sıra gelmeden kazan içerisinde akmasının önlenmesi amacı ile tahliye noktası yüksektir. Bu nedenle de bu bölmeye suyun, “sifon” fonksiyonunda giriş yapması gerekir. Eğer bu fonksiyonu engelleyecek bir tazyik şiddeti düşüşü ya da çıkış engellemesi söz konusu ise gerekli olan müdahaleler, yerinde gerçekleştirilir. Çamaşır makinesinin yumuşatıcı haznesindeki su birikmesi sorunun çözümü en hızlı şekilde sağlanarak, çok hızlı ve yüksek kalitede çamaşır makinesinin yumuşatıcısını da sorunsuz şekilde aldığı bir kullanıma devam edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir parça değişimi müdahalesinin gerçekleştirilmesi durumunda alanında uzman teknikerlerimiz tarafından 1 yıllık garantileme desteği de sağlanmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Anthony Hopkins, karantinada kedisine piyano çaldı

 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri