Havı sıcaklığının 13olduğu ilçede dün gece başlayan ve öğle saatlerinde hızını artıran sağanak hayatıetkiledi. Yağış nedeniyle bazı cadde ve sokaklar suyla kaplandı. Kazımiye Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde yolun çökmesiyle üzerine  geçen midibüsün ön iki lastiği çukura saplandı.

Midibüs gelen vinç ve iş makinelerinin yardımı ile kurtarıldı. Midibüs sürücüsü Tuncay Temel, geçtiği sırada yolun çöktüğünü söyledi. Belediye ekipleri midibüsün kurtarılmasının ardından yolda çalışma yaparak çukuru kapattı. 

YOL KONTROLLERİ DEVAM ETTİKoronavirüs tedbirleri kapsamında yayımlanan genelgeyle giriş- çıkışlara kapatılan büyükşehirler arasında bulunan Tekirdağ giriş ve çıkışlarında jandarmanın uygulaması devam ediyor. Yağış altında hem polis hem deekipleri izni bulunmayan araçların geçişinevermezken, vatandaşları maske kullanmaları ve sosyalkuralına uymaları konusunda uyarıyor.Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesine bağlı Sultanköy Mahallesi ile İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Gümüşyaka Mahallesi’ndenve polisin seyahat belgesi kontrolü devam ediyor. Yağış nedeniylezaman trafik durma noktasına geliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Erkek Giyim Tarzları