slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğandan partililere uyarı: Aramıza sızmak, bizi bölmek isteyenlere fırsat vermememiz gerekiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bursa İl Başkanlığınca gerçekleştirilen 50. Danışma Meclisi Toplantısının açılışına telefonla bağlandı. Partililere önemli uyarılarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bursa, özellikle dekonusunda 5 büyük ilimizden biri. Dolayısıyla da Bursa’dan çıkacak ses Türkiye’miz için çok büyük bir önemi haiz ve 2023-2024 hedeflerimiz için şu anda bulunduğu yerden çok daha iyi bir yere tırmanması en büyük beklentimiz” ifadelerini kullandı.

“BİZİ BÖLMEK İSTEYENLERE EN KÜÇÜK FIRSATI VERMEYECEĞİZ”

Artık kongreler dönemine girdiklerine işaret eden Erdoğan, şunları söyledi:

“İlçe vekongrelerimizi yapacağız, ardından da büyük kongremize hazırlanıyoruz. Dolayısıyla da şu anda yaptığınız kongreler, bu kongrelerimizin adeta birer provası durumundadır. Sizin hıncahınç bu salonu doldurmanız, bu konudaki heyecanınızın en küçük bir ifadesidir. Tek beklentimiz şu; sağdan soldan, değişik yönlerden aramıza sızmak, bizi bölmek isteyenlere enfırsat vermememiz gerekiyor. Yapacağımızşey var;millet,bayrak,vatan,devlet anlayışıyla, bir olacağız,olacağız,olacağız, kardeş olacağız, hepTürkiye olacağız. Bizi bölmek isteyenlere de en küçük fırsatı vermeyeceğiz. Bursa olarak bu konuda hazır olduğunuzu biliyorum. Enbir sıkıntınız olmadığını biliyorum. Onun için de tüm teşkilatlarımız, mahalle mahalle, ilçe ilçe dolaşmak suretiyle kongreden 2023’e çok daha güçlü bir şekilde hazırlanacağınızı biliyorum.”

Sıradaki Haberi Oku  Siyam ikizlerinden yürekleri dağlayan açıklama: İnsanlar keşke kalbimize baksa

Kaynak: AA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri