slot siteleri bahis siteleri hacklink
3 sene önce
3 sene önce

Cüneyt Arkına benzeyen kıraathane işletmecisi, fotoğraf çektirmekten çaylara yetişemiyor

Memleketi İstanbul‘dan Eskişehir‘e taşınarak kıraathane işletmeciliği yapmaya başlayan Zeki Aşıcı, ünlü sanatçı Cüneyt Arkın‘a benzerliği ile mahallelininodağı haline geldi. Gün boyu demlediği çayların yanında 82 yaşındaki duayen isme benzerliği ile kıraathanesi ziyaretçi akınına uğrayan Aşıcı,zaman fotoğraf çekinmekten çaylara yetişemiyor. Çocuklukları Cüneyt Arkın filmleri ile geçen mahalleli, şimdi aynı hisleri Zeki ağabeylerini görünce yaşadığınıederken, 59 yaşındaki Aşıcı iseisteğinin Cüneyt Arkın’ı kıraathanesinde ağırlamak olduğunu belirtiyor.

“KENDİM DE CÜNEYT ARKIN’A BENZEDİĞİME İNANMAYA BAŞLADIM”

Dışarıda kendisini görenlerin “Aa bak, Cüneyt Arkın geliyor” dediğinieden Zeki Aşıcı, bu benzerliğin kendisini deettiğini söyledi. Cüneyt Arkın ile tanışmak istediğini de sözlerine ekleyen Aşıcı, “Evden çıktığımdışarıda görenler, ‘Aa! Bak Cüneyt geliyor’ diyorlar. Arabaya biniyorum, aynı şekilde. Yani çok benzetiyorlar. Cüneyt beyin filmlerini ben çocukluğumdan beri seyrediyorum. Ona sevgim büyük. İnsanların bu şekilde benzetmesinden dolayı kendim de Cüneyt Arkın’a benzediğime inanmaya başladım. Çok daoluyorum. İnsanların böyle tepkili söyleyişinden çokoluyorum. Cüneyt Arkın ile tanışmak çok isterim. Mekanım var; Dostlar Kıraathanesi, buyursun, gelsin, çayımı içisin, ona okkalı bir kahve yapayım. Benim kahvem çok güzeldir” şeklinde konuştu.

Sıradaki Haberi Oku  Malzemelerinin geldiğini gören Türkün teyze gözyaşlarını tutamadı

“MİLLET FOTOĞRAF ÇEKTİRECEK DİYE BİZ ÇAY SIRASI BEKLİYORUZ”

Mahallelilerden Gökhan Söğütoğlu, Zeki Aşıcı’yı görünce çocukluk kahramanları Cüneyt Arkın’ı görmüş gibi olduklarınıetti. Mahallede herkesin kıraathaneye giderken “Cüneyt Arkın’ın kahvesine gidelim” dediğini belirten Söğütoğlu,zaman fotoğraf çekinmesinden çay sırası beklediklerini de sözlerine ekleyerek, “Yıllardır bu mahalledeyim. Kahvemizi Zeki ağabey yenialdı. Devir aldığı zamanşaşırdık. Kendisi Cüneyt Arkın’a çok benziyor. Zaten mahallede çoğu kişi kendisini Zeki olarak bilmez, herkes Cüneyt Arkın olarak bilir. Hadi diyoruz; Cüneyt Arkın’ın kahvesine gidelim. Buraya geliyoruz. Burada buluşuyoruz. Kendisine de yoğun birvar. Herkes fotoğraf çektirmek istiyor. Millet fotoğraf çektirecek diye biz çay sırası bekliyoruz. Çocukluğumuz zaten Cüneyt Arkın’ın filmleriyle geçti. Cüneyt Arkın’ın hayranlarız hepimiz. Zeki ağabey’i görünce sanki Cüneyt Arkın’ı görmüş oluyoruz. Seviniyoruz böyle. Bineli hasretimizi dindirmiş oluyoruz” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Boris Johnson sokağa çıkma yasağı ilan ettiğini duyurdu

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri