Genel

Devrim Niteliğinde Bir Ürün Pleksi

Pleksi, cama benzeyen ancak camdan çok daha dayanılı, renkli ya da saydam olarak üretilebilen, kolay şekil verilebilen plastik bir ürün. İyiden iyiye hayatımıza giren bu ürün aslında devrim niteliğindedir. Çünkü çok daha uzun ömürlü ve işlenmesi, şekillendirilmesi kolaydır. Pleksinin bin bir çeşidini bulabileceğiniz bu firma hem toptan, hem de perakende pleksi satışı gerçekleştiriyor.

Farklı Şekillendirme İşlemleri

Aslında pleksi malzemesinden hazırlanmış tabaklar, bardaklar, süs eşyaları çoktan hayatımıza girdi. Firma bu anlamda ciddi bir satış ağına sahip. Üstelik pleksiglas firması sahip olduğu teknoloji sayesinde, bu pleksi ham maddesine bombe, lazer ya da şişirme kesimleri yapabiliyor. Kısacası her türlü ihtiyaca uygun pleksi ürünü hazırlanabiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Kaliteli Sohbetin Sitesi

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı

Firmanın pleksi ürünlerinin en önemli özelliği çok uzun yıllar, aşınmadan, kırılmadan, çatlamadan kullanılabiliyor olması. Üstelik farklı renk seçenekleri ile de ihtiyaca uygun hazırlanıyor. Üstelik renk solması durumuna karşın da garanti kapsamındadır. Artık pleksi İstanbul değil, ülkenin her yerindeki imalat ve sanayi sektörünün hammaddesi olma yolunda hızla ilerleyen bir ürün.