Genel

Dilediğiniz Kablo Kapınızda

Power kablo kurulduğu günden bu yana, insanlara kaliteli ürün teslimatı sağlamakta, onlara aydınlatma, güç, fişli kablolar, enerji kabloları, seyyar makaralar, kauçuk ürünler sunmaktadır. Geniş ürün seçeneği ve müşteri memnuniyetiyle en çok tercih edilen kablo elektrik ve elektronik işletmesi olarak internet sitesinde yerini almıştır.

Spiral Kablolar

Eski telefonların kablosunu anımsatan, spiral kablo genellikle ortalıkla kablo dağınıklığı olmasını istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Power Kablo işletmesi, sizlere A tipi, B tipi, C tipi ve E tipi kablo hizmeti vererek, en kaliteli ve sağlıklı şekilde sizlere ürün sağlamaktadır. Dilediğiniz renkte ve uzunlukta, ihtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

Enerji Kabloları

Power Kablo işletmesi pek çok farlı alanda kablo hizmeti vermektedir. Müşterilerine sundukları kaliteli ve uzun süreli kullanım garantisi verdikleri kablolarda, güç kablosu ürünleri çok dikkat çekmektedir. Avrupa, Amerikan, Avustralya, İngiliz, İsrail, Güney Afrika tiplerinde kablo uçları ve 10 ile 16 amper arasında değişik ürünler sunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünü siteden kolayca sipariş verebilir ve hızlıca teslim alabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  İngilterede sokağa çıkma yasağı ilan edildi