1 sene önce
1 sene önce

Düzce Belediyesinin Twitter paylaşımına Denizli ve Malatya Büyükşehir Belediyelerinden cevap

Düzce Belediyesi resmi Twitter hesabından kış için yaptığı hazırlıkları paylaştı. Fotoğraflı paylaşımla takipçilerine belediyenin kış faaliyetlerini duyuran Düzce Belediyesine, Malatya ve Denizli Büyükşehir Belediyelerinden gelen yanıtlar sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeniyle karşılandı.

ÖNCE MALATYA BELEDİYESİ SESLENDİ

Düzce Belediyesi yurdun dört bir yanında etkili olmaya başlayan soğuk hava ve yüksek kesimlere yağan kar sonrası yaptığı hazırlıkları Twitter hesabından paylaştı. İl belediyeleri arasında tatlı bir atışmaya dönüşen mention dizisinde Düzce Belediyesi’ne seslenen Malatya Büyükşehir Belediyesi karla mücadele hazırlıkları konusunda “Biz karla mücadele ederken, ‘etek sarı sen etekten sarısan, gurban olam Beydağı’nın karısan’ diye türkü söyleyerek ısınıyoruz. Kar suyu Mişmiş’imize can ola, kan ola. Sen nedisin duzcebld gardaş” şeklinde paylaşım yaptı.

Sıradaki Haberi Oku  Suriyede 6 PKKlı terörist öldürüldü

DÜZCE’DEN MALATYA’YA MEST EDEN CEVAP GELDİ

Düzce Belediyesinin resmi Twitter hesabından da bu seslenişegecikmedi. Kurum hesabından yapılan paylaşımda “Malatya Malatya bulunmaz eşin, gönüller coşturur ayla güneşin, Düzce’den soğuk kış gününde Malatya’mızı ısıtacak gönülden sevgiler. Düzce’degeçit yok. Biz hazırız. Tekstilin başkenti güzel denizlibld tüm dünya üşümesin hazır mı kışlıklar, nevresimler bu kış için?” ifadeleri kullanıldı.

DENİZLİ’DEN DÜZCE’YE: YEŞİL DÜZCEM

Takipçilerin de büyük ilgiyle takip ettiği atışmada Denizli Belediyesi de paylaşımında Düzce’den bahsederek “Yeşil Düzcem içinizi rahat tutun, asırlardır olduğu gibi dünyanın her köşesine ulaşan tekstil ürünlerimizi aralıksız bir şekilde üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.